Martinxaadmin-builder
Jméno: Martin Syřiště
MC-N: Martinxa
Věk: 18 y.o.

Moje zkušenosti: 

Býval jsem builder na jednom MC serveru a dost jsem pomáhal i s adminováním. Taky jak víte jsem zástupce Hl. admina na našem herním portálu KBD v sekci Cs-Go jailbreak. 

Proč chci být člen?

Rád stavím a myslím, že bych serveru mohl dost některé věci vylepšit, nebo udělat nové.
Admin bych chtěl být z důvodu, že i když jsem admin na csgo tak ne vždy mě baví hrát tu samou hru dokola, proto jsem poslední dobou hrál na MC a dost mě to bavilo. 
Samozřejmě, že adminem na CSGO zůstanu ale chtěl bych pomáhat našemu portálu i v MC.

další informace:

Origo mám
na Discordu jsem
čas je relativní Big Grin ale většinu času jsem dostupný.
A teda hlásím se na post Admin, Builder

Přeji hezký den Tongue
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže) Metalový Bůh  Tongue 
Ahoj Martine.

Dobře si rozmysli na jaký post se hlásíš. 

Pro Administrátora budeš muset znát dobře příkazy a v klidu řešit určité situace a samozřejmě jim pomáhat.

Pro Buildera budeš potřebovat představivost vůli a dobrou znalost s WE (World Edit) 

Takže se rozhodni kam se hlásíš.

Pokud chceš být administrátor podej si žádost na administrátora.

Pokud Builder tak to stejné.

S přáním hezkého dne Aesi.

HeartMega KYSHeart
Aesi
Jméno: Martin Syřiště
MC-N: Martinxa
Věk: 18 y.o.

Moje zkušenosti: 

Býval jsem builder na jednom MC serveru. S WE jsem pracoval už dřív, takže nebude problém si to připomenout Big Grin

Proč chci být člen?

Rád stavím a myslím, že bych serveru mohl dost některé věci vylepšit, nebo udělat nové. Pár staveb jsem udělal i na serveru cestou za portál společně s hráčem Weoss (Funny). Pokud komunikace bude v pohodě a budu vědět co stavět tak udělám vše co můžu Big Grin

Origo mám
na Discordu jsem
čas je relativní [Obrázek: biggrin.png] ale většinu času jsem dostupný.
A teda hlásím se na post Builder

Přeji hezký den [Obrázek: tongue.png]
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže) Metalový Bůh  [Obrázek: tongue.png] 
[url=https://forum.kubad.eu/search.php?action=finduser&uid=4][/url]
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže) Metalový Bůh  Tongue 
Jelikož už si admin v jiné sekci úplně bych toho nebyl fanoušek ale můžeš popřípadě vypomoct.
Cokoliv co si potřeboval a zapomněl si nebylo důležité a nebo to bylo smrtelně důležité a zase si něco posr*l. - Kubad 2019

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)