Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - Žádost o práva


Aesi533Žádost o práva
#1
Časová flexibilita : Již né tak perfektní aktivita, ale to chci napravit a být opět více aktivní

V.A.C ochrany : Dosud žádný V.A.C ban a žádné jiné postihy.
Spolupráce : Jsem velice přátelský a snažím se vše vyřešit v klidu.
Vlastní uvažování : Dle mého názoru jsem samostatný a dokázal bych samostatně uvažovat.


Pokročilé informace.
Jméno : Karel Nesměrák.
Věk : 17 let.
SteamID : STEAM_0:0:158582553
Odkaz na Steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198277430834/


Zkušenosti.
Zkušenosti na CS:GO server : Tak na CS:GO serverech nemám žádnou zkušenost... Ale na Counter:Strike 1.6 Jsem byl administrátorem na jb serveru.
Půl roku zkušeností na Hexagon Gaming (post : administrátora)
Název serveru a zkušenosti : Jak jsem již psal v předcházející otázce, ano na serveru 1.6 ale název serveru si již nepamatuji.
Proč zrovna já ? : Myslím si že jsem týmoví hráč, a chtěl bych popostrčit hráče číst a dodržovat pravidla určená na tomto serveru. Každým dnem musím alespoň šestkrát někoho opravit, ne z toho že bych chtěl aby byl každý perfektní ale aby se dokázal naučit pravidla. A myslím si že mi to zatím jde dobře.
HeartDěláš tlaky na hlavu, stresy stresy dělášHeart
Aesi
#2
Takže Aesi....

Co bych napsal znám ho je spolehlivý a zkušený se týče adminování 

Hráči tě neznají ale my ano Big Grin

Musíš být víc aktivní, ale to je ti jasný Big Grin

Hold nemám námitek maximálně bych tě vyzkoušel z nových pravidel! jestli je umíš Tongue

Ale rozhodně doporučuji už jen proto že byl adminem na Hexcomu a myslím že tvoje pomoc se určitě hodí Smile
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže)  Metalový Bůh  
#3
Aesi,

Po dobu 14-ti dní si musíš napravit aktivitu a znalosti pravidel. Poté bude rozhodnuto, zda-li půjdeš ke zkouškám.

-PRINCEZNICKY- Opicka
#4
Po pohovoru Přijat.
-PRINCEZNICKY- Opicka