Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - Sup na Hrad !!!


FerstlikSup na Hrad !!!
#1
Ačkoliv se portálu celkem daří, vždy je možnost posouvat se ještě dál. Základem herního portálu je jeho komunita a na ni bychom se právě teď měli zaměřit.
Proto já mistr 5head přicházím s tímto návrhem, který by mohl portál katapultovat na vrchol.

Vidím neskutečný potenciál v hráči na serveru známém pod přezdívkou Sup. Tento hráč má neskutečný potenciál a hromadu věcí co serveru nabídnout obzvláště s přicházející MC sekcí.
Navrhuji tímto znovuotevření jeho žádosti na post administrátora a velice doporučuji ze Supa udělat hlavního administrátora MC sekce. Podle mě se jedná očividné plýtvání potenciálem nechat tohoto hráče obyčejným hráčem nebo snad pouze builderem na MC serveru.

V případě tohoto hráče nastává problém, že ještě nedovršil patnácti let. Navrhuji tedy nad tímto faktem přizavřít oči vzhledem k jeho psychické vyspělosti. Klidně si hráče v případě přijetí vezmu pod svá křídla s pomocí Aesiho a do všeho ho zaučíme.
Rasismus neexistuje. Change my mind.
#2
Děkuji za podporu hatsuki ale podle mně stejně marníš časem stejně adminem nebudu protože mně stejně na kubad.eu polovina komunity nenávidí
#3
Takže Supe.... vzdávat se snů jen kvůli lidem, co ti házej klacky pod nohy, je naprostá blbost. Zasloužil bys za to facana. Takhle se teď ani později v životě nikam nedostaneš. Na takový naprosto ignoruj. Mimo to se i Nori stal administrátorem, takže podle mě stále máš dost reálnou šanci.
Rasismus neexistuje. Change my mind.
#4
Pane bože, Lepší návrh jsem ještě v životě neviděl a samozřejmě souhlasím tady s Hatsukim.
S přáním hezkého dne Aesi
HeartDěláš tlaky na hlavu, stresy stresy dělášHeart
Aesi
#5
Zdravím,

dostal jsem úplně Top nápad pokud Supp dostane ban nebo nějaký jiný trest tak ho dostanete taky Smile vy vtipálci JoyEmoji
Cokoliv co si potřeboval a zapomněl si nebylo důležité a nebo to bylo smrtelně důležité a zase si něco posr*l. - Kubad 2019