Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - Selaviho Žádost


SelaviSelaviho Žádost
#1
Podmínky:
  • Věk 15+

  • Mít kvalitní mikrofón 

  • Samostatně řešit problémy ale nechat si i poradit

  • Trochu tvého času

  • Mít nastavené SteamID64 na fóru
Vzor:
  1. Jméno : Selavi

  2. SteamID : STEAM_1:1:512608488

  3. Věk : 15

  4. Napiš nám tvoje zkušenosti s adminováním : Byl jsem již adminem na menších JailBreak serverech, které jsou již uzavřeny. Znám téměř každý command z SM ADMIN Menu. Zabanoval jsem plno lidí od Porušování Pravidel po Extrémní Nadávky.

  5. Proč by si chtěl být admin ? : Tady není jen jeden důvod, proč se chci zapojit do týmu. Zaprvé, a důvod, proč skoro všichni říkají, chci týmu pomoci a také pomoci hráčům získat nejlepší možný herní zážitek. Jsem velmi obtížný naštvat a zůstat klidný i při silných urážkách a nenechat mě lidmi vyprovokovat. Mimo jiné hraji denně na serveru a rád bych všem pomohl tam, kde je to možné, aby každý mohl začít noc na konci dne v dobré náladě. Snažím se dosáhnout svých cílů a chci pomoci serveru a uvolnit tým. A v neposlední řadě rád pomáhám ostatním hráčům nebo lidem obecně. Admini na tomto serveru jsou velmi nápomocný a zachází s hráči s úctou a to je něco, čeho si opravdu vážím, takže chci pokračovat v dobrém duchu tohoto serveru a udržovat hru spravedlivou pro každého, kdo ji hraje.
#2
Klady:
+ Aktivní hra za oba týmy
+ Hráče se snaží dle možností zabavit
+ Znalost pravidel

Zápory:
- Občasná záměna pravidel

Předpoklady na Administrátora určitě má.

-PRINCEZNICKY- Opicka
#3
Takže plusy
+ Hraní za Ct
+ Zná pravidla
+ Zabavení určitě nechybí

Tak a mínusy
- pravidla zná ale tak na 85%
- řešení problémů když někdo udělá chybu
- sám jsem mu napsal aby byl víc aktivní abych ho mohl ještě víc poznat ale za týden jsem ho na serveru viděl tak 2 krát :/ proto máš víc mínusů

Závěr: žádost bych ještě odložil a zkusil bych se nás víc přesvědčit že bys mohl být admin... Chci říct že přplusyedpoklad máš ale zatím malej
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže)  Metalový Bůh  
#4
Zdravím, 

Jak to tady čtu jsem rozpolcen a nevím co s tím ale pokud @Opicka si myslí že na to máš můžeme tě zkusit.

-akorát si uprav profil na fórku a zadej si tam steamid musíš tam dát to steamid64 co začíná 765611....

a můžeme to zkusit.

S pozdravem Kubad.
#5
Selavi,
Po dohodě s administrátory jsme rozhodli tvůj nástup do Admin týmu odložit a to na zkušební dobu 1 měsíce.
Dne 15.10.2019 se bude definitivně projednávat tvůj nástup do Admin týmu.
Po celou dobu zkušební doby je zapotřebí, abys vylepšil:
- Reakce na chyby spoluhráčů
- Zlepšit znalosti pravidel
- Zlepšit aktivitu na serveru

Po ukončení zkušební doby bude rozhodnuto o schválení či zamítnutí tvé žádosti.

-PRINCEZNICKY- Opicka