Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - Žádost o práva


LosAdosŽádost o práva
#1
Podmínky:
  • Věk 15+ - Splněno

  • Mít kvalitní mikrofón - Splněno

  • Samozdřejmě se budu snažit všechny přestupky vyřešit sám, ale kdyby se tam objevil případ ve kterém si nebudu vědět rady tak požádám o pomoc jednoho z adminů, kteří slouží delší dobu.

  • Mohl bych být aktivní několik hodin denně 

  • Mít nastavené SteamID64 v profilu - Splněno

  • Být na našem discordu (https://discord.kubad.eu/) - Splněno
        1. Jmenuji se Adam Strojman
        2. Moje SteamID - STEAM_1:0:510135763
        3. Věk 17 
        4. Zkušenosti nemám žádné, ale jsem otevřený novým zkušenostem
        5.Proč by si chtěl být admin?
           Dobré ráno, poledne, večer či noc – záleží na zeměpisné poloze.
           Tímto textem oslovuji vás, slovutní admini, a neprodleně žádám o tíženou „imatrikulaci“ k vám, strážcům zákona, pravdy a spravedlnosti. Ač jsem pouze student, myslím, že nebudu jediný z této skupiny a co se týká mého intelektu a schopnosti komunikace, myslím, že i po této stránce k vám zapadnu bez jakýchkoliv problémů. Toužím být jedním z vás, protože se již nedokážu dívat na to bezpráví a šikanu na serverech. V dobách jako je tato, se musí muži spojit a jít všichni za stejným cílem. A věřte, že já bych byl ta nejlepší náplast na vaše otevřené rány.
#2
Zdravím

Hráče znám málo reálně jsem si hledal přes Steam kdo jsi Big Grin
Momentálně bych ještě s žádostí počkal, jelikož nevím co bych napsal
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže)  Metalový Bůh  
#3
Takže Adosi.

Jak zmínil Martinxa, jsi tu celkem čerstvý hráč, proto tedy zamítnu tvojí žádost.

V každém případě to není rozsudek k tvému ukončení hry a karierního růstu na tomto portálu. 
Můžeš si podat žádost o admina za půl roku a uvidíme, co dokážeš, nebo nedokážeš.



-PRINCEZNICKY-Opicka