Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - Přihláška na post admina


MatessPřihláška na post admina
#1
PODMÍNKY:

  • Věk splňuji

  • Kvalitní mikrofon mám

  • Jsem schopen sám řešit problémy, ale nechám si i poradit

  • Času mám nespočetně moc 

  • Discord mám
 

 Jméno: Mates "Vypiee" Pivson
 SteamID: 76561198081222280 ;  STEAM_1:0:60478276 ; https://steamcommunity.com/profiles/76561198081222280/
 Věk: 17 let
 Zkušenosti s adminováním nemám žádné, ale na serveru HexCom jsem byl velice blízko abych se stal adminem. 
 Proč bych se chtěl stát adminem? Jo, jsem to já, zas a znova, ale teď tu nejsem pro další ban, ale pro žádost o to bany dávat. Nejsem žádná hyena a lidi mám rád, ale… Nebudu se               vám tu rozepisovat o tom jak mě ranil každý z těch zhruba 10 banů, ale již jsem načerpal dostatek sil a chci comeback. Tak neváhejte a přidávejte, páč někoho tak zkušeného s                   banovacím systémem už nenajdete. Občas se na server připojí nějaké nové duše, které ještě neznají pravidla a neví, jak to na serveru chodí. Pro tento případ bych byl zde                             přítomen já, abych zaučil, opravil a popřípadě zneškodnil tohož hráče. Na kontě mi leží i jeden CT Ban, o kterém jsem se dozvěděl nedávno, ale můžu vás přesvědčit, že ikdyž nevím               jakou chybu jsem udělal, tak už ji nikdy neudělám.  


             
#2
Zdravím

Legenda, hráč který přežil několik perma banů a pořád je tady

+pravidla zná
+aktivita
+přátelství s Kubadem

-Nikdy jsem ho neslyšel jen jednou
-Nehraje CT

Emm legenda je legenda
Určitě doporučuji pohovor a není to kvůli tomu, že ho konečně uslyším xdd
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže)  Metalový Bůh  
#3
Zdravíčko Mates

Klady:
+znalosť pravidiel
+aktivita
+pohodový hráč (ale aj pekná potvúrka  Big Grin )

Zápory:
-nevidel som ho u CT (aj napriek tomu že má 1 CT ban)

Záver:
          Nemám žiadny problém vyskúšať Matesa či má na to vstúpiť do našej rodinky.
#4
Takže Matesi.
Nejsi vůbec aktivní v CT Teamu.
Neustále prudíš lidi kolem sebe

Proto tvojí žádost v plné výši Zamítám.


-PRINCEZNICKY-Opicka