Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - MFK Zaviněn Adminem


xX_Borecinko_XxMFK Zaviněn Adminem
#1
Dunn bitches
[U:1:1063657377]



Pěkný večer, dne 21.3.2020 jsem byl svědkem chyby admina Dunn bitches.
Na mapě jb snow v2 jsem byl CTčko a pomáhal simonovi.


--
NEZNALOST PRAVIDEL


Když jsme vycházeli z cel, byl platný příkaz půjdete za mnou přímou cestou a bez zdržování, pak dal simon příkaz vyskočíte, ještě jednou vyskočíte a stop.
Simon následně zabil hráče, který se zastavil na slovo "stop". Doposud mi to přišlo jako normální kolo.
Pak ale promluvil Dunn bitches, který řekl větu ve smyslu, že by všichni měli dostat kill, protože se měli po výskoku zastavit. Přišlo mi to hodně zvláštní, ale poslechl jsem admina.
A takhle se stal multifreekill, jenž zavinil admin Dunn bitches
Vše je zřetelně vidět a slyšet na demu 2020-03-21-22-51-24_jb_snow_v2.dem
Čas dema je 21:30



---
ZNEUŽÍVÁNÍ ADMIN PRÁV



Dále v čase 24:00 začíná situace, která vyvrcholí v jednoznačné zneužití práv.


--


Celá tato mapa stojí za zhlédnutí, protože se domnívám, že o pár minut později dal Dunn bitches neoprávněný ban hráči DeathGoul, tím si ale nejsem jistý.
#2
Zdravím, xX_Borecinko_Xx.

Rád s tebou opět mluvím, abych ujasnil tvojí první stížnost, doporučuji ti přečíst si pravidla znovu. Cituji: "Doplňující pravidla: příkazy, 4. Příkaz ruší zákaz a příkaz ruší příkaz. (*)"
"Půjdete za mnou" (příkaz), "Skočíte" (příkaz). Příkaz ruší příkaz a příkaz ruší zákaz. MFK jsi nedal, řídil ses pravidly.

V čase 24:00 jsem práva používal. Zneužívání práv by to bylo v té chvíli, kdy bych práva používal ke SVÉM VLASTNÍ VÝHODĚ, PŘÍPADNĚ K VÝHODĚ OSTATNÍCH VĚZŇŮ. Ani jedno v tomto případě neproběhlo, tím pádem se o zneužívání práv nejedná. Simona, ani jiné CT jsem nezabil pomocí práv, jednalo se čistě jen o pobavení ostatních hráčů s tím, že sám zúčastněný to bral jako pobavení a vtip.
#3
Zdravím, Dunn bitches.

Byl bych rád, kdyby jsi mi vysvětlil, proč se tedy hráči nemohli následně po skoku hýbat?

Když je příkaz puštěná klávesnice, tak hráči po příkazu vyskočíte zůstávají stále na místě a nikam nechodí -> stále platí příkaz puštěná klávesnice.
Podle tvé logiky, že příkaz ruší příkaz, by si mohli vězni dělat co chtějí po každém příkazu, který splní.
Příkaz ruší příkaz se využívá, když je příkaz budete dobíhat na moje výstřely a simon v průběhu příkazu řekne pustíte klávesnici.

Tobě nepřipadá jako zraňování simona a donucení ho jít do healky dostatečná pomoc Téčkům ke vzpouře? :)
Kdyby Tčka začali rebelovat, byla by to značná výhoda (pro T). Taky jsi Ho mimo jiné omezoval od simonování.

Budu rád, když mě opravíš. Chybami se člověk učí :--).
#4
Co nechápeš na tom, že příkaz ruší příkaz?
Je to automatické, tím pádem byl kill oprávněný a řešíš tady zbytečnosti.

Poučím tě - Pokud máš příkaz jít za Simonem a Simon řekne skočte, tak skočíš a zastavíš se. Protože se zrušil předchozí příkaz. Zároveň ZÁKAZY na začátku kola v určité míře ochraňují Simona proti rebelii.
#5
Jelikož daný admin už není členem uzavírám tému.
Cokoliv co si potřeboval a zapomněl si nebylo důležité a nebo to bylo smrtelně důležité a zase si něco posr*l. - Kubad 2019