Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - Neoprávněný MUTE


DeathGhoulNeoprávněný MUTE
#1
- Dunn bitches
https://steamcommunity.com/profiles/76561199023923105/
- Dostal jsem MUTE za to, že jsem řekl hráči Xanax Vojtíšku nevím jestli to je nadávka nebo urážka, ale podle mě to je jeho jméno takže nevidím důvod mi dát MUTE.
- Mapa: 2020-03-23_20-01-02_jb_lego_jail_v11_b.dem čas: přibližne 47/48 minuta tam to vše začal.




Pro Duna: Dunne někdy jsi v pohodě týpek je s tebou prdel, ale někdy se chováš jako blb a ano chováme se takhle všichni, ale ty jsi jako já když jsem dostal práva, admin práva ti stouply do hlavy.
Čtyři BANY za dvě kola.  Tongue Big Grin No problem!
#2
Zdravím, DeathGhoule. Mute jsi dostal z toho důvodu, že jsi moc dobře věděl, že tohle oslovení konkrétního hráče uráží, několik dem z předchozích dnů to potvrzuje. Vzhledem k tomu, že mi hráč jménem Xanax, aka Corona Virus, aka Gejmer mě požádal o jednání, protože tohle oslovení a nonstop urážky tímto způsobem mu způsobuje nepříjemné zkušenosti na serveru, tak jsem začal trestat OPAKOVANÉ urážky od hráčů.

Pro DeathGhoula: Ghoule, adminuju už pěknou řádku let, práva mám prakticky nonstop, do hlavy mi práva nestouply, to ti můžu zaručit.
#3
Dobře tak jestli jsem dostal MUTE za to, že jsem napsal kde je Vojtíšek tak proč nedostal Xanax MUTE za urážky? Taky to není poprvé co někomu nadává. Jinak ne nevím, že má víc jmen znám jenom gejmra corona virus (nevěděl jsem, že je to ten samej člověk) a xanax byl pro mě novej schválně jsem se díval, jestli se nejmenuje corona virus, ale na profilu ve jménech jsem nic nenašel. Beru nadávka za nadávku, ale to, že jsem neřekl nic hrozného, protože jsme nevěděl, že to je on.
Čtyři BANY za dvě kola.  Tongue Big Grin No problem!
#4
Jelikož daný admin už není členem uzavírám tému.
Cokoliv co si potřeboval a zapomněl si nebylo důležité a nebo to bylo smrtelně důležité a zase si něco posr*l. - Kubad 2019