Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - nevim za co sem dostal ban


DanielMalynevim za co sem dostal ban
#1
LostManTV
STEAM_1:1:154553567



Dostal sem ban za zneuzivani calladmin kdyz sem chtel zavoalt admina protoze mi lostman nadaval ze jsem zmrd a kdyz sem ho pozadal o vyjadreni tak mi rekl ze to nadavka neni a kdyz sem chtel slyset nazor jineho admina tak mi dal ban

2020-03-10_17-16-07_jb_jailberd_v5_final_fix.dem celou mapu sem zadal o calladmin a dostal sem 2x kick a nevim proc prosim o unban 
#2
Takže aby som ti to ujasnil na pravú mieru.. Tak za prvé áno nazval som ťa zmrdom? ale prečo? to už sa asi z tvojej strany nedozviem či?
Tak za prvé napísal som že si zmrd z toho dôvodu že si sa neustále pripájal a odpájal od CT.
Za druhé dostal iba 1 kick.. spýtal si sa ma prečo? odpovedal som ti za zneužívanie calladmina.. viac si sa k tomu nevyjadril
Za tretie keď už si si dal štvrtý calladmin tak som to bral akožto ignoráciu že si odignoroval to že som ti povedal že zneužívaš calladmin
A za štvrté.. neviem čo chceš riešiť keďže ti už ban dávno vypršal :]
#3
Lostmane, demo jsem si prohlédl a vzhledem k tomu, že jsi nadával hráči, nadávky byly mířené a hráč calladmin použil oprávněně, který jsi mimochodem PŘIJAL a IGNOROVAL, tak vidím, že ban i kick byl BEZDŮVODNÝ a vzhledem k tomu, že podle tebe slovo "zmrd" není nadávka ani urážka, tak se jednalo o zneužití práv.

Jménem KBD se hráči DanielMaly omlouvám za neseriozní chování admina Lostman.

S pozdravem,

Martin Dunn
#4
ZDRAVÍM

Tak abych to uvedl na pravou míru, Demo jsem viděl úplně celý + jsem mluvil s LOSTEM.

Ano napsal, že jsi "zmrd" a taky k tomu měl důvod (štval si víc hráčů odpojováním a připojováním z CT do T).

LOSTMAN ti řekl proč to udělal a ty si stejně dával Calladmin, který vlastně byl zbyteční, jelikož kdybych se napojil třeba já, tak by stejně mluvil LOSTMAN, proto sis to měl vyřešit s daným adminem.

BAN i KICK nebyl neprávem a hlavně můžeš být rád, že byl jen na 30 minut pouze za Calladmin.

PTÁŠ SE PROČ ?

Od 20 kola si sám začal nadávat hráčům že jsou zmrdi i LOSTOVI jsi to napsal 2 krát "Lostman je zmrd" + znova si se připojoval a odpojoval z CT do T.

Doufám, že ti je jasný za co si dostal BAN dál to řešit nebudu.
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže)  Metalový Bůh