Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - Dunn Bitches


qubqo.Dunn Bitches
#1
Dobrý deň,
Chcel by som nahlásiť  člena A-Teamu Dunn Bitches.
Hneď po prvom sa prípoji na server kedy tam bol aj Dunn Bitches ma privítal na server takto :
 2020-02-08_20-13-29_jb_dust2_final2 v čase 43:50,
prosím pozrieť demo uvedene hore.

Neskor som si rovnakú komunikáciu všimol počas celej hry aj na iných mapách:
2020-02-09_01-14-22_ba_jail_minecraftparty_v6.dem neviem presný čas ale zdá sa mi že niekedy na začiatku

nadával po hráčovi.

Toto sa stava častejšie ale to by ste si museli pustiť všetky dema.
Pozrite si demo kedy mi dal Fk ked som mal VD: 
2020-02-09_00-28-26_jb_prison_architect_v1.dem je mi ľúto na čas si nespomínam.
Neskor na mape:
2020-02-08_23-41-49_jb_moonjail_v2.dem
2020-02-08_23-24-28_jb_moonjail_v2.dem tiež neviem čas ...

Povedal doplňujte bližšie k sebe menšie skupinky a blokerov zabijam ... stal som na druhej strane sam a zabil ma .. napísal som mu že som jednotlivec a on že : môže byť aj "jednotlivecká skupina" ... Pričom e jasne že skupinu tvoria 2+ Hráči.

Neskor v čase približne 09.02.2020 01:22 mi dal mute ktoré neodôvodnil a doteraz neviem prečo som ho dostal mapa : 
2020-02-09_01-14-22_ba_jail_minecraftparty_v6.dem 

2 minúty na to mi dal ban za ignorovanie admina ... nevedel som čo hovori a nemohol som si to ani zistiť kedže so mal mute... pozrite si demo Smile

Podľa mňa tento člen A-Teamu neni dostačujúci aby vedel komunikovať s ľudmi a a jedine čim sa bráni je že keď ma niketo problem ma forum a ma ho tam nahlásiť.
Počul som veľa stiažnosti na neho ale nikto to nerieši... 

Momentálne som znovu dostal ban za porušovanie pravidiel ...Využívaní zbraně z atrakce k vyvolání vzpoury, chcel by som upozorniť že to iste sa nachádza na mape jb_dust2_final2 Pri atrakcii Ninja fruit a sami A team tie zbrani použivali pri Hvd včera 2020-02-08_20-13-29_jb_dust2_final2, tu je demo posledného neoprávneneho a zaroveň druhého banu :
2020-02-09_17-11-51_ba_jail_electric_vip_v2.dem čas18:40 cca.

Myslím si že admin by mal isť príkladom pre server a hráčov a ne ich urážať keď nevedia dokončiť atrakciu ...
Budem rád keď ešte raz zhodnotíte kvalifikovanosť tohoto Admina.

qubqo

Môj steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198963504814/
Steam adminahttps://steamcommunity.com/id/dunnmajor očividne to je starý účet a nemá s nim len polka serveru problem ale aj Valve Smile

Prajem pekný deň. 

+chcel by som dodať že admin ma pravidla usmerňovať ne vymýšľať ako zahanovať hráča, podobný prípad sme tu mali.



 
#2
Po přezkoumání dem jsem nic závažného neviděl a to ,,mute" byl Gag a byl přesněji za spam.

Jinak co se týče toho banu byl oprávněný.

A o tom Dust2 víme budeme to řešit protože na této mapě je zrovna málo secrectů co se týče ohledně zbraní takže tam uvažuji o vyjímce ale zrovna na Electic je hodně zbraní.
Cokoliv co si potřeboval a zapomněl si nebylo důležité a nebo to bylo smrtelně důležité a zase si něco posr*l. - Kubad 2019