Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - Zádost o navrácení na svou starou pozici (Po 4x)


Aesi533Zádost o navrácení na svou starou pozici (Po 4x)
#1
Časová flexibilita : AKTIVNÍ

V.A.C ochrany : Dosud žádný V.A.C ban a žádné jiné postihy.
Spolupráce : Jsem velice toxický a snažím se vše vyřešit v absolutním chaosu.
Vlastní uvažování : Jsem samostatný a dokážu většinou  samostatně uvažovat.


Pokročilé informace.
Jméno : Karel 
Věk : 19 let.
SteamID : STEAM_0:0:158582553
Odkaz na Steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198277430834/


Zkušenosti.
Zkušenosti na CS:GO server : Tak na CS:GO serverech mám zkušenost. Tak i na Counter : Strike 1.6 Jsem byl administrátorem na JB serveru.
Půl roku zkušeností na Hexagon Gaming (post : administrátora) + pár let Administrace přímo na tomto serveru.
Název serveru a zkušenosti : Jak jsem již psal v předcházející otázce, ano na serveru 1.6 ale název serveru si již nepamatuji. CSGO snad ani psát nemusím.
Důvod návratu: Za menší dobu jsem si začal říkat že bych se vrátil, protože mi začali chybět lidi na tomto serveru, tak rovněž mi začalo chybět postrčení lidí k čtení a dodržování pravidel určené na tomto herním portále. Tímto tedy žádám o naverbování zpět na svou starou pozici.


Zpráva pro Kubada: No připadá mi že měsíc je již dlouhá doba. Koukám že aktivních adminů je zde stále méně a méně tudíž ti nabízím mou dočasnou pomocnou ruku, jelikož R3born to nezvládá sám. Tak k zachování mé štědrosti ti dávám tuto nabídku. Rozmýšlej svědomitě a s rozumem . Luv ya
HeartDěláš tlaky na hlavu, stresy stresy dělášHeart
Aesi
#2
Zamítám celou žádost protože se jedná o spam. Jelikož zase si dostal záchvat a zahrál sis tak hodinu na serveru čekáš, že budeš admin?! Ježíši.

Aktivita žádná atd. Nechci člověka jako si ty v týmu. Další žádost bude příště smazána bez uvedení důvodu.
Cokoliv co si potřeboval a zapomněl si nebylo důležité a nebo to bylo smrtelně důležité a zase si něco posr*l. - Kubad 2019