Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - Delux žádost o admina


deluxxDelux žádost o admina
#1
Podmínky:

Věk 15+: Ano
Mít kvalitní mikrofón: Ano mám
Samostatně řešit problémy ale nechat si i poradit: Ano
Trochu tvého času: Na serveru jsem každý den.
Mít nastavené SteamID64 v profilu: Mám
Být na našem discordu (https://discord.kubad.eu/): Ano jsem
Nemít žádný Herní Ban nebo VAC Ban: Nemám



Vzor:

Jméno: Jan Španěl
SteamID: STEAM_1:0:196352648
Věk: 15
Napiš nám tvoje zkušenosti s adminováním: Mám nějaké zkušenosti z menších serveru než je Kubad.
Proč by si chtěl být admin ? : Z důvodu že jsem velice aktivní a myslím si, že bych mohl pomoct serveru. Rád pomáhám hráčům a starám se o komunitu. Myslím si, že umím pravidla a hráčům kteří by chtěli je také mohl vysvětlit. Také chci minimalizovat hráče kteří přijdou na server poprvé neumí pravidla a jdou do CT a tam dávají fk/mfk.

DeLuX
#2
+  Aktivita za CT

+  Není to debílek

+  Chování je v pohodě

+  Proč ne že jo


-  nechá se ovlivnit když mu říkáte blbosti
-  někdy mezera v pravidlech 

Zkusil bych ho na podporu
#3
Dlouho jsem přemýšlel co u této žádosti mám vůbec napsat.
Delší dobu sleduji hru hráče Delux a dospěl jsem k následujícím závěrům.

Klady:
* aktivita za oba týmy
* Snaží se hráče zabavit
* Snaží se řešit problémy a události s klidem

Zápory:
- Mezery v pravidlech
- Ujišťuje se u administrátorů o pravosti některých doplňkových pravidel, včetně některých základních (neberu to jako výtku, je dobře že se ptá, ale nějaká samostatnost být musí)

Závěrem bych dodal jen to, že si nejsem úplně jistý zda-li by se delux do A - Teamu hodil, nicméně bych mu dal šanci na pohovor do A - Teamu. Pro Deluxe je to výzva učit se novým věcem a dopilovat pravidla do stavu hodného na administrátora. Jinak za mně nemám s hráčem nikterak osobní problém ať už v jeho tvorbě hry jako simon, ani za dozorce co se týká neplnění svých povinností.

Takže Deluxi. Uč se pořádně, ať si na pohovoru neuděláš ostudu, pokud se na něj dostaneš.

Za mně bych ho rád na pohovoru viděl a tam se ukáže co Dokáže a nebo Nedokáže

S pozdravem a přáním hezkého dne.

-PRINCEZNICKY- Opicka
#4
Takže Delux

Klady
+ Aktivita za CT 
+ Hráčov sa snaží zabaviť

Zápory
- Medzery v pravidlách
- Neistota 

Záver
Deluxovi by som dal šancu a uvítal by som ho na pohovore, kde by sa ukázalo čo všetko vie alebo nevie.  Big Grin
Si slabý, snaž sa viac !
#5
Zdravíčko Delux..

Asi prvé čo môžem dodať je, že neprišiel do Ostravy na operáciu orgánov z ktorých sme mohli s jedným nemenovaný adminom získať nejaký ten CASH ale to je vedľajšie  Big Grin xd

Čo sa týka kladov a záporov tak ich budem písať len tie o ktorých viem.. Vzhľadom na moju poslednú aktivitu, ktorá bola naposledy pred mesiacom ale to nie je podstatné..

Klady:
Aktivita (niekoľkokrát som ho videl v discorde ako píše do hry)
Pravdepodobné hranie jak za CT tak T
Zlaté pravidlo... Dôveruj ale vždy preveruj.

Zápory:
Neistota

Záver:
No vzhľadom na to, že stále hľadáme adminov do počtu.. Tak za skúšku nedáme nič keď ho vyskúšame u pohovoru. 
SKAP FEŤÁK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Heart LostmanTV Heart
#6
D E L U X
 
 
╱╲
 
Aktivita za CT
 Jedna z mála osob, která automaticky nevěří nově vymyšleným způsobů hraní, které vymyšlejí hráči a vycházejí z obcházení aktuálních pravidel
Chování
 
Někdy si není jistý jak pravidly, tak situacemi, které v pravidlech nejsou, ale následně se zeptá adminů na vysvětlení situace, takže to beru jako lehký zápor 
  
╲╱
 
 
⠀ S O U H R N
 
 
╱╲
 
Hádám že se ty pravidla od doby podání žádosti doučil, takže nevidím problém ho vyzkoušet na pohovoru.
 
╲╱
Si vis pacem, para bellum.
#7
Pan Delux
 
Aktivita, Umí si říct o vd i s vysvětlením (dává hodně pozor během hraní)
 
nemá nastavený steamid v profilu, a ty pravidla a řekl  bych i trošku tvrdohlavý.
 
Zkusit rozhodně můžeme a pak uvidíme, takže ijmut k pohovoru.
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže)  Metalový Bůh  
#8
Po pohovoru neijat znova zkusit může za 2 měsíce
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže)  Metalový Bůh