Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - Žádost o práva


KutislavŽádost o práva
#1
Podmínky

Věk: Splňuji

Kvalitní mikrofon: Splňuji


Samostatnost: Splňuji

Časová flexibilita: Splňuji

Natavené SteamID64: Splňuji

Být na Kubad Discordu: Splňuji

Nemít herní/VAC BAN: Splňuji (Pokud se nepočítá ban za nadávky)

Informace

Jméno: Prozradím v soukromí  Tongue

SteamID: STEAM_0:0:79292623

Věk: 18

Zkušenosti s adminováním: V cs:go bohužel žádné zkušenosti s adminováním nemám, ovšem věřím tomu, že se admin menu dokážu naučit ovládat do pěti minut. Býval jsem admin na třech minecraft serverech a dokonce jsem jeden server vlastnil a celý naprogramoval, ale ani jeden z těchto serverů už neexistuje.

Proč chci být admin: Jsem absolutní alfa, vládnu pevnou rukou a přesně takové lidi tento server potřebuje. KONEC FREEKILLŮ ! KONEC NEZNALOSTI PRAVIDEL ! KONEC PŘÍKAZŮ NA MYŠ A TÝPKŮM Z GAMESITES, KTEŘÍ PÍŠOU /warden ! Tohle je všechno jsem schopen přinést této úžasné komunitě. Velice mě motivuje menu s více skiny a možnost stát se uznávaným polobohem, na kterého je i afk manager krátký, jo a hook je taky strašně cool, takže ho chci taky. Jinak jsem friendly hráč, který rád pomáhá a rád by se stal součástí admin teamu <3
#2
 —⠀K U T I S L A V⠀—
 
 
╱╲
 
 Nemám žádné kladné body
  
 
Nulová aktivita 
Mezery v pravidlech 
 
╲╱
  
  
⠀ S O U H R N
  

╱╲

Na server příjde 1x týdně na 1-2 kola a potom to leavne. Nevím kdy jsem ho naposledy viděl reálně hrát CT aniž by odešel po pár kolech. Za mě určitě ne.

╲╱
Si vis pacem, para bellum.
#3
Kutislave..

Jelikož je toto pouze troll bude to má nejvíce odbytá odpověď na žádost
Hanba

Nepřišla jsem na žádné klady 

Zápory: 
Ponižuje adminy a jde mu to
Není vůbec aktivní
(nemá tolik volného času jako třeba reborn který se na serveru nachází neustále a proto mu to možná přijde vtipné dělat si srandu z jiných lidí kteří bohužel mají životy..)

ještě jednou
HANBA
#4
Aktivita pred náborom a počas náboru nulová. 
NIE.
SKAP FEŤÁK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Heart LostmanTV Heart
#5
Tak Kutíku...

Klady:
+pekná troll žiadosť, Matesko by si mohol brať príklad  Cool

Zápory:
-všetko ostatné...

Záver:
NIE
Si slabý, snaž sa viac !
#6
Pan Kutislav
 
 ╱╲ 
 
Nemám co dodat A-team rozhodl.
 
╲╱
  
Zamítnuto
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže)  Metalový Bůh