Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - dwaynova žádost o práva


dwayne2dwaynova žádost o práva
#1
Podmínky:
Věk 15+: Splňuji
Mít kvalitní mikrofón: Splňuji
Samostatně řešit problémy ale nechat si i poradit: Splňuji
Časová fllexibilita: Splňuji
Mít nastavené SteamID64 v profilu: Splňuji
Být na našem discorduSplňuji
Nemít žádný Herní Ban nebo VAC Ban: Splňuji

Informace:
Jméno: Vojtěch N.
SteamIDSTEAM_0:0:185782101
Věk: 16
Napiš nám tvoje zkušenosti s adminováním: Žádné zatím nemám
Proč by si chtěl být admin: Poměrně často se stává, že na serveru někdo porušuje pravidla, ale žádný admin nemá čas. Proto bych se chtěl stát adminem, abych eliminoval, alespoň část těchto hráčů.
Zároveň jsem ochoten vysvětlit pravidla, pokud daný hráč bude snaživý. Klidně si ho pozvu na workshop mapu a tam mu to podrobněji vysvětlím, aby pouze hráči nepřišli na server nedali MFK a dostaly permu. 
#2
Ahoj Dwayne

Klady:
/

Zápory:
- Neaktivita
- Žádná aktivita u CT
- ?Znalost pravidel?

Závěr:
Hráče v podstatě neznám.
Pokud tě ostatní admini znají můj hlas se počítá za neutrální, jinak ne.
#3
Takže milý Dwayne...

Nebudem to rozpisovať:
Si hráč ktorý je neaktívny, u CT si začal hrať tesne pred náborom - po napísaní žiadosti som ťa u CT už nevidel.

Neviem ani posúdiť tvoju znalosť pravidiel, keďže ako Simon si toho veľa nenahral, hráš hlavne za T.

Neviem si ťa predstaviť ako admina - za mňa NIE
Si slabý, snaž sa viac !
#4
 —⠀ D W A Y N E⠀—
 
 
╱╲
       
Pobavil mě s údajným pravidlem "Zákaz ruší příkaz"
  
Aktivita jak před náborem, tak po náboru žádná 
Za tu krátkou dobu co jsem ho viděl simonovat měl mezery ve znalostech pravidel 
 
╲╱
 
 
⠀ S O U H R N

 
╱╲
 
Dwayne-a jsem na serveru mockrát neviděl a počet dnů ve kterých byl na serveru za poslední měsíc bych dokázal spočítat na jedné ruce. Za mě zatím ne.
 
╲╱
Si vis pacem, para bellum.
#5
Zdravíčko Dwayne

Vzhľadom na to, že taktiež čo som započul, že máš nejaké povinnosti a nemôžeš chodiť na server takže opäť nechám rozhodnutie na ostatných lebo neviem ako sa tvoja znalosť pravidiel alebo čokoľvek zlepšilo.
SKAP FEŤÁK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Heart LostmanTV Heart
#6
Pane Dwayne
 
╱╲
Kvůli neaktivitě vás nemůžu vzít do A-teamu.
Vím, že hraješ dobře za CT, zvládáš i podle mě pravidla, ale problém je, že hraješ často, jen když jsem ve hře já.
Proto tě zbytek A-teamu nepoznalo.
 
╲╱
 
Zamítnuto
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže)  Metalový Bůh