Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - Žádost o admina 3 pokus UWU


MateskoŽádost o admina 3 pokus UWU
#1
Podmínky
  • Věk 15+...splňuju je mi 18let

  • Mít kvalitní mikrofón ... ano mám

  • Samostatně řešit problémy ale nechat si i poradit...ano

  • Trochu tvého času....jsem tam skoro každý den

  • Mít nastavené SteamID64 v profilu...ano mám

  • Být na našem discordu (https://discord.kubad.eu/)...ano

  • Nemít žádný Herní Ban nebo VAC Ban...nikdy jsem neměl 

  1. Jméno...Martin Kopal(In game Okabe)

  2. SteamID...STEAM_1:1:128405750

  3. Věk...18let

  4. Napiš nám tvoje zkušenosti s adminováním...Účinkoval jsem zde chvilku jako admin pak jsem přišel o práva choval jsem se jako blbec ale poučil jsem se

  5. Proč by si chtěl být admin... bcs na serveru jsou lidi co neumí pravidla a nebo neví proč je někdo zabil tak jim rád vysvětlím proč nebo jaký pravidlo to bylo, na serveru hraju dlouhou dobu taky jsem dřív vymýšlel nebo hledal ztracená pravidla když můžu rád pomůžu, a navíc se někdy stane že tam admin není když někdo porušuje pravidla 

  6. moje mínusy...Trolil jsem žádosti na admina lmao jsem tvrdohlavej a toxic ale zas si nechám poradit nebo někomu rád pomůžu a moje malý plus jsem snaživej jinak bych žádost neměnil už po třetí UWU
Ano vím že celý A-team viděl mojí troll žádost a co je s tím za problém, nevidím důvod proč bych ji nemohl změnit aspoň to nebylo to samý dokola jako u každýho člověka co dával žádost chtěl jsem to trochu oživit a jestli to nori bereš vážně tak mi tě je opravdu líto cya Nori.

Ok. Nevim jestli je někdo tak tupej, ale zkopírovaná žádost byla ta troll. Nevim kde R3born přišel na to že tahle je zkopírovaná, tuhle jsem dělal sám Smile. Ale ok, a to že jsem udělal for fun jednu žadost tak to pak celý trollím gj i guess xd
#2
Takže milý Matesko,

Tá žiadosť? To si robíš srandu? xd Chudák Ramp
A AFK manager? Že ťa to ešte baví xd

Klady:
+znalosť pravidiel
+hranie ako za T tak za CT
+aktivita

Zápory:
-aj napriek peknej aktivite u CT a znalosti pravidiel, celú žiadosť trollíš, čakal som od troll žiadosti viac  Confused

Záver:
Ako si sám povedal, len to trollíš, nabudúce to bude dúfam lepšie  Cool

Nechápem prečo tu žiadosť upravuješ, celý A-Team videl tvoju starú troll žiadosť  Big Grin
Si slabý, snaž sa viac !
#3
Nazdar Okapee,

Klady:
+ Znalost pravidel
+ Hraní za CT-T
+ Aktivita

Zápory:
- Lehce toxic

Závěr
Nevidím důvod nedát ti šanci vrátit se zpátky do a-teamu.
Sama jsem tě poslala dát si žádost protože vím že na to máš. 
(vůbec to nesouvisí s tím že tu už nechci tak inteligentní lidi jako nejmenovaného džoucože)
p.s. já vím že ženy nejsou vtipné.. klídek xdd

Otázka:
kDe JsI zKoPíRoVal TuHlE žÁdOsT? xd
#4
Zdravíčko Matesko 

Ako vždy tak aj tu sa rovno pustíme k veci.

Klady:
-aktivita
-hranie jak za CT tak T
-znalosť pravidiel
-ochota pomáhať druhým
-skúsenosti ( síce krátkodobé ale sú )
-v minulosti sa podieľal na tvorbe nových pravidiel
-MEME LORD ngl xd  
Neutrál:
síce trolil párkrát žiadosti ale pre ten point aby to trošku okorenil a aby to nebola stále dookola tá ístá "básnička"
Zápory:
-jak sám zmienil trošku tvrdohlavý a toxic
Záver:
Raz si už bol jedným z nás a išlo ti to v pohode takže Mateska rád privítam u A-Teamu.
SKAP FEŤÁK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Heart LostmanTV Heart
#5
 —⠀O K A B E⠀—
  
 
╱╲
      
 Aktivita
 Znalost Pravidel
  
Troll žádost. I po 3. pokusu se mu nepovedlo napsat svojí 
Až MoC ToXiC 
  
╲╱
 
 
⠀ S O U H R N
 
 
╱╲
 
Nevím jestli má cenu ho brát do a-teamu, když to celé trollí.
  
╲╱
Si vis pacem, para bellum.
#6
Takže Matesko
  
╱╲
  
Do A-teamu si se dostal velice v pohodě, v té době jsem ještě neuměl pokládat tak dobře otázky a ani si nebyl tak dobře vyzkoušen.
Aktivní jsi, hraješ za CT poměrně často ale taky si za tenhle měsíc stihl dostat 7 banů od Alfonze poslední je dva dny zpátky.
Trolil si žádost a pak zkopíroval žádost.
Když vezmu v potaz to, že jako admin si nebyl úplně špatný,  ale taky si dělal spoustu chyb.
  
╲╱
  
Naštěstí pro tebe mám dnes dobrou náladu a když si už admin byl tak dostaneš 2 šanci.
Ale pokud se staneš adminem tak 2 měsíce nesmíš psát ani mluvit sprostě na serveru jinak ti bude admin sebrán.
 Taky si myslím, že to můžeš zvládnout jsi IJAT k pohovoru.
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže)  Metalový Bůh