Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - Žádost o unban.


✪ KANEE ✪Žádost o unban.
#2
Takže KANEE...

Keďže ja som bol ten, ktorý dal ban všetkým takzvaným "Dunnovým prisluhovačom" jak ja som ich rád tak volal, tak predpokladám, že záleží asi iba na mne či ti ban ponechať alebo odstrániť. Samozrejme nemôžme zabudnúť na zvyšok A-Teamu, ktorý keď rozhodne ináč ako ja tak bude rozhodnutie také aké bude.

Úprimne cením to, že sa nebojíš povedať hneď na rovinu, že to z tvojej strany bola hlúposť a to že sa snažíš svoje chyby napraviť... Predsa len všetci, ktorý tu boli za dobu Dunn-a tak vedia aké bývalo jeho správanie.. Obzvlášť A-Team to vedel až moc dobre dokonca aj po takzvanom jeho odchode.

Záver:

Keďže si si vedomí prestupku, ktorý si spôsobil a tvoj trest už trvá cez 8 mesiacov tak moje rozhodnutie je nasledovné:

Je pravda, že si veľa ľudí okolo seba sklamal, a budeš si musieť dôveru v ostatných hráčoch vybudovať znovu ale sme ľudia a občas sa stane, že niekde urobíme chybu, ktorú postupom čase začneme ľutovať a snažíme sa ju napraviť. Takže z mojej strany si unban teda zaslužíš s jedinou podmienkou...

Pokiaľ sa stane niečo podobné ako predtým tak z mojej strany potom unban neočakávaj.

Zatiaľ užívaj zvyšok dňa iba v tom najlepšom.
SKAP FEŤÁK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Heart LostmanTV Heart


Příspěvků v tématu
Žádost o unban. - od ✪ KANEE ✪ - 08.11.2020, 21:59
RE: Žádost o unban. - od LostmanTV - 09.11.2020, 16:51
RE: Žádost o unban. - od Martinxa - 09.11.2020, 19:42