Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - Žádost o práva


lukas_czŽádost o práva
#1
Věk 15+                                                                           Je mi 16 let
Mít kvalitní mikrofón                                                         Mikrofón mam kvalitní
Samostatně řešit problémy                                             Sem schopný sám řešit problémy ale rád si nechám poradit
Trochu tvého času                                                           Na serveru a na discordu můžu být 24h denně
Mít nastavené SteamID64 v profilu                                 Hotovo
Být na našem discordu (https://discord.kubad.eu/)          Jsem


Můj nick                                                                      Lukas_cz
Jméno                                                                       Lukáš Král
SteamID                                                                     STEAM_0:1:128132434
Napiš nám svoje zkušenosti s adminovanim             Dělal jsem admina na jednom discord serveru
Proč by si chtěl být admin ?                                       Chtěl bych být admin, abych nabral zkušeností co se týče adminování a celkově starání se o server 
                                                                                  Taky bych chtěl pomáhat hráčům řešit problémy
#2
Takže milý Lukas,


Poviem to na rovinu - neviem si ťa predstaviť v A-Teame

- aktivita nieje najlepšia
- medzery v pravidlách a niekoľkonásobné porušenie pravidiel 

 
Záver
Za mňa nie.
Si slabý, snaž sa viac !
#3
Takže Lukas...

Veľmi veľa o tebe neviem takže sa vyjadrím následovne a to čo písal o tebe Nori budem ignorovať.

Čo sa týka aktivity párkrát som ťa na servery videl ale nikdy som nemal tú možnosť vidieť ťa u CT a ako zvládaš základné príkazy každého Simona.
V banliste som videl, že si 16.10.2020 dostal CTban za neznalosť / porušenie pravidiel... Je to dlhá doba späť takže verím, že si sa ich aspoň nejakým spôsobom do vtedy doučil.

Na záver:

Berte môj hlas ako neutrálny a nechám rozhodnutie na adminoch, ktorý mali tú možnosť spoznať ťa lepšie a vedia o tebe viac.
SKAP FEŤÁK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Heart LostmanTV Heart
#4
Takže Lukas_cz

-slabá aktivita 
-medzery v pravidlách 
-záznam v ban liste 

Záver:
ešte by som tomu dal čas na zlepšenie medzier takže teraz nie
#5
~~Lukas_cz~~

Takže na rovinu u tebe s A-teamem nesouhlasím ve všem.

1-Aktivita tam rozhodně je a hraní za CT taky. 
2-Bohužel jsem měl dost možností tě vidět jako Simona zaváhat u pár pravidel a necháš se jednoduše splést.
3-Často dáváš HVD, místo zabavení hráčů, nebo ostatních herních módů.
4-Ban co si měl, jsem dával já a doufám, že to znova dělat nebudeš a poučil ses.

Momentálně tě přijmout NEMŮŽU, za mě nejsi ještě připravený + chci aby si sem šel sám od sebe a ne aby tě přemlouvali ostatní.
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže)  Metalový Bůh