Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - Žádost o členství v admin teamu (žádost o práva)


Dunn bitchesŽádost o členství v admin teamu (žádost o práva)
#1
Podmienky: Vek: 21
                 
Mať kvalitný mikrofón: Splňuji.
                 
Samostatne riešiť problémy poprípade si nechať poradiť: Splňuji.
                 
Časová flexibilita: Vzhledem k tomu, že jsem ZZP (Holandský ekvivalent OSVČ), tak podle aktivity trávím na serverech 4-6 hod. denně, pokud by byl server plný, jsem schopný být aktivní až 12 hod. denně.
                 
Byť na vašom discord servery: Splňuji DC serever a Steam group.

Pokročilé informácie: 
Meno: Martin Dunn, Alias Dunn Bitches
                              
SteamID: STEAM_1:0:110762799
                              Odkaz na profil: http://steamcommunity.com/id/dunnmajor
                              Vek: 21
                              
Skúsenosti s adminovaním: Mám tříletou zkušenost (podpora admin teamu, admin + vedení serveru (Hl. Admin a Vedoucí podpory admin teamu) na bývalém herním portálu URNA a dvouletou zkušenost na serveru Gamesites (admin).

                              Prečo by som zrovna ja mal byť admin: Pokud vynechám neaktivitu admin teamu (z vlastní zkušenosti), na server se dostává spousta zahraničních hráčů, jenž nejen že neznají pravidla, ale vzhledem k jazykové bariéře nejsou schopní plnit příkazy / povinnosti CT, to samozřejmě platí i pro CZ/SK hráče, jenž neznají pravidla. Špatné chování na serveru / porušování pravidel odpuzuje seriozní hráče / nové hráče, tím pádem je to aktuálně priorita, kterou bych, jakožto admin rád řešil.


Příspěvků v tématu
Žádost o členství v admin teamu (žádost o práva) - od Dunn bitches - 09.01.2020, 20:18