Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - Žádost o vrácení na svou starou pozici


Aesi533Žádost o vrácení na svou starou pozici
#2
Takže Aesi, Aesi, Aesi a Vedenie

Takže keď už o to žiadaš Aesi tak sa ti k tomu vyjadrím <3

Takže aby som jak teba Aesi tak aj Vedenie oboznámil so situáciou z môjho uhla pohľadu poviem vám pár vecí...
1. Demo som videl ( celé minimálne tak 8x )

a keďže to je všetko čo k tomu môžem dodať tak sa vrhnem rovno na rozbor toho celého......


1. Využitie grabu... nebral by som to akožto zneužívanie práv.. Prečo? 
1.1 No vo veľa prípadoch sa stáva, že hráčov sa niekto niečo spýta (nejaké CT sa spýta T) na základe toho, že nemajú mikrofón tak svoju odpoveď chcú napísať ale medzitým dostanú kill za to, že neplnia príkaz napr. dobiehate na moje výstreli...
1.2 Ďalší prípad by som bral ( čo je aj na deme vidieť ) že hráči stáli, lebo nevedeli kde mali ísť na výstreli.. Tak týmto spôsobom si myslím, že admin bez problému môže použiť GRAB s tým aby nedošlo k zbytočnému fragovaniu, nedorozumeniam a aby zase na servery nevznikali hádky a aby sa T hráči v pohode zabavili bez akýchkoľvek komplikácii 

2.  Mikrofón..... Ako sám Simon povedal a to teraz budem citovať: " Máte zapnuté mikrofóny." Aesi nežným a slabým tónom vydá zvuk "REEEE" stále nevidím jeden dôvod prečo by hráč Aesi mal prísť o svoje práva na základe takejto veci.... Niekoľkokrát na servery keď SIMON zapne mikrofóny tak hráči si svoje mikrofóny strčia až do krku a začnú hulákať, bliakať, pišťať a neviem čo všetko.... takže toto by som fakt nebral ani ako dôvod...

3. ROPE  Uznám mohlo sa to brať ako otravovanie hráča, ale v najhoršom uhle pohľadu sa to mohlo brať ako rozptýlenie SIMONA, a k ničomu takému nedošlo.. vzhľadom na to, že sme boli na komunikačnej platforme tak môžem svojími slovami povedať, že toto skutočne hráč AESI nezamýšľal. Simon sa obhajoval slovami opäť citujem: " Nevidel som väzňov." Na základe tento vety mi prišla jeho obhajoba veľmi nepravdepodobná. Vzhľadom na to, že mám skúsenosti tak mi táto informácia nesedela a išiel som si pozrieť demo z pohladu SIMONA. Presne ako som aj predpokladal.. SIMON videl na každého z väzňov takže jeho argument pre mňa ihneď padal
3.1 Vzhľadom na to, že sa to všetko dialo dosť pozde večer cca. okolo v čase 00:00 až 01:00 tak by som to taktiež nebral ani akožto dôkaz, toho aby hráč Aesi prišiel o svoje práva.. Vzhľadom na to, že v neskorých hodinách večerných je JailBraik Kubad.eu iba ANARCHIA 

Záver: 

Vzhľadom na to čo som tu vypísal nevidím jeden jediný dôvod prečo by mal Aesi prísť o práva... Chápem sme ľudia a každý robíme chyby a niekedy prekročíme hranice cez, ktoré by sme ísť nemali.. 
Lenže pri tejto situácii za mňa Aesi-ho stačilo iba upozorniť.
SKAP FEŤÁK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Heart LostmanTV Heart


Příspěvků v tématu
RE: Žádost o vrácení na svou starou pozici - od LostmanTV - 24.02.2021, 17:08