Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - Žádost o vrácení na svou starou pozici


Aesi533Žádost o vrácení na svou starou pozici
#1
Dobrý den.

Jelikož to nejde vyřídit neoficiálně tak to píšu oficiální cestou.

Stala se věc díky které mi byli odebrány pravomoce Vyššího administrátora.

Touto zprávou žádám o přehodnocení celé věci, jelikož mi toto nepřipadá jako pádná věc k odebrání práv, všichni víme že jsem se změnil, a že v této situaci se vše dalo vyřešit jednoduchou domluvou či pokáráním nebo varováním a omluvou danému hráčovi, ale bohužel se tak nestalo. 

Ptal jsem se různých lidí zda jim toto připadá jako pádný důvod k odebrání práv. Všichni odpověděli skoro stejně, a to tak cituji "Tohle není na odebrání práv xd".
Když jsem já zhlédl demo, pozastavil jsem se a snažil jsem se pochopit za co vůbec mi byli odebrány. Bohužel jsme nedošel k normálnímu důvodu. Zarazilo mě to a nevěřil jsem tomu že kvůli něčemu takovému mi byli odebrány práva. Řeším to již 2/3 dny a nic. Touto zprávou žádám o navracení zpět a přehodnocení věci ze strany vedení. Velice nerad přidělávám určitému členovi ve vedení práci ale bohužel jsem již neměl na vybranou. Děkuji za vyřízení Aesi

Nechám zde prostor a žádám administrátory kteří budou mít čas aby zde napsali svůj názor děkuji Aesi.
HeartDěláš tlaky na hlavu, stresy stresy dělášHeart
Aesi


Příspěvků v tématu
Žádost o vrácení na svou starou pozici - od Aesi533 - 24.02.2021, 10:33