lukas_czŽádost o práva
Věk 15+                                                                           Je mi 16 let
Mít kvalitní mikrofón                                                         Mikrofón mam kvalitní
Samostatně řešit problémy                                             Sem schopný sám řešit problémy ale rád si nechám poradit
Trochu tvého času                                                           Na serveru a na discordu můžu být 24h denně
Mít nastavené SteamID64 v profilu                                 Hotovo
Být na našem discordu (https://discord.kubad.eu/)          Jsem

Můj nick                                                                      Lukas_cz
Jméno                                                                       Lukáš Král
SteamID                                                                     STEAM_0:1:128132434
Napiš nám svoje zkušenosti s adminovanim             Dělal jsem admina na jednom discord serveru
Proč by si chtěl být admin ?                                       Chtěl bych být admin, abych nabral zkušeností co se týče adminování a celkově starání se o server 
                                                                                  Taky bych chtěl pomáhat hráčům řešit problémy

Příspěvků v tématu
Žádost o práva - od lukas_cz - 27.10.2020, 23:47
RE: Žádost o práva - od .Nori. - 01.11.2020, 22:18
RE: Žádost o práva - od LostmanTV - 01.11.2020, 23:30
RE: Žádost o práva - od GeNeSySJoKeR - 02.11.2020, 14:14
RE: Žádost o práva - od Martinxa - 02.11.2020, 14:39

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)