Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - Nahlášení admina Dunn Bitches


KubulleNahlášení admina Dunn Bitches
#1
Zdravím
Chtěl bych oznámit, že jsem dne 9.03.2020 jsem dostal NEPRÁVEM ban na Kubadův jailbreak.
Došlo k tomu tak, že admin Dunn v kole chtěl prozkoušet dwayna na nějaké věci, a zabil ho. Řekl, že kdo vezme dwaynovy zbraně, dostane z okamžitou platností ban. Oznamuji to, že jsem dostal ban za sebrání dwaynových zbraní, ale hráč Joman, který zabil druhé CT (od tohoto CT jsem si vzal zbraně. Jde to krásně vidět na demu, které přiložím.). Ještě v ten den, kdy mi Dunn ban udělil, říkal po domluvě s Opičkou, že po skončení mapy demo shlédne, ale tak neučinil, což jsem byl rozhořčen...


Kubadova barbarská džungle.
Hráč Kubulle




2020-03-09_21-05-13_ba_jail_electric_vip_csgo_fix.dem
#2
Zdravím,

Tohle nemohl jinak vědět ohledně té zbraně + také se mohlo stát ,že na to zapomněl ohledně té mapy když řešil něco jiného zrovna a tvé rozhořčení beru na vědomí Smile jinak demo jsem ještě neviděl pak se podívám.
Cokoliv co si potřeboval a zapomněl si nebylo důležité a nebo to bylo smrtelně důležité a zase si něco posr*l. - Kubad 2019
#3
Též zdravím

Demo si pustím hned zítra a též se ozvu ban byl jen na hodinu a už ho nemáš ale chápu proč jsi naštvaný
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže)  Metalový Bůh  
#4
Ban jsem ti dal hned, jak jsem viděl u tebe zbraň, neviděl jsem, co se konkrétně stalo, proto jsem ti dal ban JEN na hodinu. Dal jsem ti ho, protože vím, že jsi provokatér, tudíž jsem neměl důvod potenciální ban předem prošetřovat. Demo jsem si nepustil z toho důvodu, že po ukončení mapy jsem měl dostatek důležitější starostí, než je řešení tvého, poměrně krátkého, banu.

S pozdravem,

Martin Dunn
#5
(10.03.2020, 23:48 )Dunn bitches Napsal(a): Ban jsem ti dal hned, jak jsem viděl u tebe zbraň, neviděl jsem, co se konkrétně stalo, proto jsem ti dal ban JEN na hodinu. Dal jsem ti ho, protože vím, že jsi provokatér, tudíž jsem neměl důvod potenciální ban předem prošetřovat. Demo jsem si nepustil z toho důvodu, že po ukončení mapy jsem měl dostatek důležitější starostí, než je řešení tvého, poměrně krátkého, banu.

S pozdravem,

Martin Dunn
 1. možná ti připadá, že ban na jednu hodinu je krátký, ale když ti někdo pokazí večerní smaženíčko, tak bys taky hnil.
 2. nepřipadá mi, že když někoho považuješ za ,,provokatéra´´, tak musíš hned dávat jen tak z podezření ,,krátký ban´´
 3. ty jsi u mě viděl zbraň, ale nepiš mi, že jsem měl jako jediné Tčko nějakou bouchačku

 S pozdravem,

 Kubulle
#6
Zdravím

Jak jsem řekl demo jsem viděl a ano BAN byl neprávem je to v demu krásně vidět.

Jelikož BAN už nemáš tak se ti můžu jen za A-team omluvit + Dunn se ti taky omluví buď na dissu nebo tady.
 
Znova se omlouvám 

přeji krásný zbytek dne
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže)  Metalový Bůh