Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - Celkové hodnocení Administrace -PRINCEZNICKY- Opicka


OpickaCelkové hodnocení Administrace -PRINCEZNICKY- Opicka
#1
Žádám veřejně všechny aktivní hráče, jenž hrají na Jailbreak serveru, aby na mně napsali svůj posudek
+Klady:


-Zápory:


A celkové slovní ohodnocení.

Administrátorů Komunitní Barbarské Džungle se tento příspěvek netýka!

Děkuji za zpětné odezvy od všech hráčů.

S pozdravem

-PRINCEZNICKY- Opicka
#2
Na serveru jsem hrál asi 30min pak jsem dostal permu, ale opicka jediný admin který nebyl úplně mimo i když olej. Znám ho z dom hexcomu kde jsem hrál 2roky a zase perma. 

+férovost
+aktivita
+znalost pravidel
+je adminem velmi dlouho 

-otravny hlas ?

Dik jste kurvy ze jste mi dali permu za WH proto ze jsem byl s někým na ts a mluvil mi bratr v pozadi. Dunn nema střední nechová se jako admin to on by měl letět
#3
(28.01.2020, 22:11 )Jakub_ Napsal(a): Na serveru jsem hrál asi 30min pak jsem dostal permu, ale opicka jediný admin který nebyl úplně mimo i když olej. Znám ho z dom hexcomu kde jsem hrál 2roky a zase perma. 

+férovost
+aktivita
+znalost pravidel
+je adminem velmi dlouho 

-otravny hlas ?

Dik jste kurvy ze jste mi dali permu za WH proto ze jsem byl s někým na ts a mluvil mi bratr v pozadi. Dunn nema střední nechová se jako admin to on by měl letět
Děkuji za ohodnocení Smile 
Jak už jsem zmiňoval, tuto věc řešil celý admin team, a bylo učiněno dle jeho rozhodnutí Smile 
#4
No šak na tom serveru, když počítám KBD+Hexcom, už hraju nějakou řádku let, možná jsem dostal asi 3 permy celkově( hrozí mi 4. :] ), ale s panem OPICKOU jsem doposud neměl žádnej problém. Je to dobrej klučina, kterej ví jak se věci maj, prostě to má v hlavě uspořádaný. Jenom bych vytknul jeho občasné výklady o vlacích a celkově o jeho práci, jelikož mě to absolutně nezajímá. Za mě to byl jeden z nejlepších adminů, na dvou výše zmiňovaných serverech. ;-)

Úsměv na rtu, dobrou kartu!
#5
Milý Matesko. Děkuji ti za pěkný posudek na mne. Co se týče té 4 permy, tu jsem ti objasnil, že by ti hrozila v případě opakovaného narušování hry ostatním hráčům, jinak nemám důvod proč ti ji dát.

S pozdravem

-PRINCENICKY- Opicka