Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - ???? žádost o práva-Podpora


MOGO3214???? žádost o práva-Podpora
#1
Podmínky:
Věk 15+  Ano splňuji.
Mít kvalitní mikrofón  ano mám.
Samostatně řešit problémy ale nechat si i poradit samozřejmě.
Trochu tvého času   mám v podstatě čas kdykoliv po škole.
Mít nastavené SteamID64 v profilu  Ano mám nastavené.
Být na našem discordu (https://discord.kubad.eu/)  ano jsem na dis.
Nemít žádný Herní Ban nebo VAC Ban  nemám žádný herní ani VAC ban.

Vzor:
Jméno: Luboš   
SteamID : STEAM_0:1:583035302  zde
Napiš nám tvoje skušenosti s adminováním: nemám a rád se je  naučím.
Proč by si chtěl být admin ?   1: hlavně bych chtěl  pomáhat novým hráčům2: občas když se připojím na server tak vidím jak je v ct nějaký gamesite/nový hráč a neumí pravidla  a dává úmyslné FK atd... a jediné co mohu v tom to případě udělat že se mu pokusím vysvětlit pravidla ale ve většině případů to končí tak že musím  zavolat admina.
#2
No asi rovno zacnem
Par dni som premyslal co k tejto ziadosti napisem a rozhodol som sa pre tento nazor

Klady
Obcasna znalost pravidiel
aktivita za ct
ked nevie tak si necha poradit od skusenejsieho hraca alebo admina

Zapory
par dni do zadu dal mne umislny frekill coz mu zrovna neulahcuje cestu na pohovor
no obcasna neznalost pravidiel
casto si neni isty co ma spravit a co nie

Zaver
No dospel som k nazoru ktory ste si precitali a co si ja osobne myslim tak je to ze mogo na to aby sa dostal do A-team tak na to nema
#3
Zdravím tě Luboši.

Dlouho jsem přemýšlel co k této žádosti vůbec napíšu. Strávil jsem hodně času sledováním tvé hry, tvých znalostí pravidel a dospěl jsem k tomuto závěru:

Jako klady uvádím:
- Dlouhodobý hráč
- Aktivita za oba teamy
- Snaží se hráče zabavit, ne se jich zbavit.
- Atrakce
- Minihry 

Jako zápory nicméně musím uvést:
* Velké mezery v pravidlech
* Občas nedovysvětlíš atrakci a pak si nevíš rady, co a jak

Vím moc dobře, že jsi za dobu svého účinkování lezl hodně lidem na nervy, mně nevyjímaje. Nicméně jsi se za tu dobu dost změnil k lepšímu světlu.

Můj osobní závěr na tvojí žádost uvést nemohu, páč si nejsem jistý, jak by měl vypadat. Máš ještě hodně práce a úsilí před sebou, na čem musíš zapracovat, abys byl vážený jako dospělý jedinec, a né jako dítko co chce vyvolávat konflikty.

Můj čistě profesní závěr je takový, že prozatím na administrátora máš ještě čas. Nicméně když nezahořkneš jak pelyněk a budeš se dále snažit, zdokonalovat se v pravidlech, kariérně a profesně se zdokonalovat i v osobním životě. Ten čas a úsilí, které do toho vložíš a investuješ se projeví i na tvé osobní stránce vyzrálosti a poté bych zkusil tuto žádost znovu, kdy budeš vyrovnanější a budeš přesně vědět (znát) své hodnoty a dozraješ do takového stavu, kdy i ostatní hráči a Admini zapomenou na tvou minulost, kterou jsi tady předváděl.

V každém případě nechci, aby sis o mně myslel, že ti nic nepřeji, že tu za nic nestojíš a podobně. Chci jen abys dozrál a bral trochu zodpovědnost pevně do rukou. Páč nejen administrátorování, ale rovněž i práce nese jistou míru odpovědnosti, kterou budeš potřebovat v životě.

V každém případě jsem rád, že jsem se mohl na tvojí žádost vyjádřit a chtěl bych ti do tvého dalšího působení ve tvém životě popřát hodně štěstí, pevné zdraví a hlavně nějakou tu babu vedle tebe, která tě usměrní a půjdeš si svými kolejemi  k tomu, čeho chceš v životě dosáhnout.

Věřím, že až příště budu znovu komentovat tvojí žádost, nebudu mít nejmenší pochybnost tě vidět na pohovoru administrátora Smile 

Závěrem bych ti rád popřál hezký zbytek večera.

-PRINCEZNICKY- Opicka
#4
M o g o 

Moga dlouho jsem přemýšlel co ti napsat a rozhodl jsem se takto:

KLADY

+- Chování

+ Znalost pravidel

+ Když něco neví tak se zeptá Admina

+- Aktivita

                                                                                                                   
ZÁPORY

- Hra na simona

- Jsi přílíš zbrklý



                                                                     



Závěr



Mogo znám tě už pár měsíců avšak nejsem si jistý jestli ti mám dát šanci na pohovor, poslední dobou jsem tě na serveru aktivně nevídal.
Show Content



Citace:Žádný učený z nebe nespadl (A to znamená že ti šanci na pohovor dám, ale musíš mi slíbit že se budeš snažit)
#5
Mogo Mogo Mogo... 
Kde by sme u teba len začali.... Dúfam, že ti už nie je 9 xd

No vzhľadom na to, že na servery netrávim dosť času... takže ani u teba neviem čo ti mám napísať...
Jediné čo môžem je posúdiť veci z minulosti a to by sme tu boli do nekonečna dlho kvôli tým prešľapom čo tu boli...
Ale späť k prítomnosti

Klady:
Hej
Zápory:
Hej xd
Záver:
Opäť nechám posúdenie radšej na kolegoch, ktorý o tebe momentálne toho vedia viacej ako ja.
SKAP FEŤÁK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Heart LostmanTV Heart
#6
⠀M O G O⠀
 
 
╱╲
 
 OG Hráč
 Zažil mnoho různých situací, má na serveru zkušenosti
Aktivita
 
- Pravidla zná + mu pomáhá zkušenost na serveru. Pravidla na podporu zná skoro dostatečně, ale pořád to není ideální -
-
Vím že dokážeš být taky na otravnější straně, ale mockrát jsem tě nezastihl u CT, takže je možné že se to zlepšilo -
 
Respekt. Měl by si ho vybudovat, nebo bude další obětí zneužívání práv 
 
╲╱
 
 
 —⠀ S O U H R N⠀
 
 
╱╲
 
Okabeho a Noriho názory nejsou validní. Se zbytkem v podstatě souhlasím, ale i tak bych tě chtěl vidět na pohovoru, aby ses ukázal co doopravdy umíš
 
╲╱
Si vis pacem, para bellum.
#7
Heart Hmm mogo souhlasím s kolegama ale za mě spíš nn Heart
#8
Mogo
 
......:::::::.......
::::::::::::::
 
Známe se ze staré doby ještě Hexcomu, sledoval jsem tvojí aktivitu a tebe samotného. Určitě za tu dobu na serveru můžeš znát pravidla, ikdyž znát neznamená je umět využít v praxi jako to umí náš mistr pravidel R3born nebo vážená Opička.
Sice si měl mezery, ale pokud si dospěl z otravného chlapce na kluka co chce být admin/podpora tak si využil minulý měsíc na maximum.
______________________________________________________________________________  
+snaha se zlepšit (za poslední měsíc žádný prohřešek na banlistu)
+dlouhodobý hráč, aktivita
+CT hraní, atrakce apod
   
-slabá žádost
-samostatní řešení pravidel
-občasné chování (urážky, vulgarita) z velké části z minulosti
 ____________________________________________________________________
 
Stejně jako u Charlieho odpovědi adminů Matesko, Nori a Lost + podpora Kendrays neberu na plnou váhu.
 
Žádost na podporu by možná mohla u tebe projít, chtěl bych ti dát šanci, ale nejsem si tím jistý. nepřesvědčil si mě dostatečně ani žádostí. žádost na admina by byla zamítnuta ihned podle všech informací.
 
Dám ti týden na zlepšení žádosti na podporu, zkus se víc rozepsat a popsat sebe a proč bych tě měl vzít do A-teamu. Pokud mě přesvědčíš a ukážeš snahu tak Přijat k pohovoru změním.
 
Toť vše
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže)  Metalový Bůh  
#9
Neprošel
 
Další pokus možno od 12.5
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže)  Metalový Bůh