Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - Žádost o Podporu CS:GO


kendraysŽádost o Podporu CS:GO
#1
Podmínky:
  • Věk = 16
  • Mít kvalitní mikrofón = Splňuji
  • Samostatně řešit problémy ale nechat si i poradit = Ano
  • Trochu tvého času = Splňuji
  • Mít nastavené SteamID64 v profilu = Splňuji
  • Být na našem discordu (https://discord.kubad.eu/) = Splňuji
  • Nemít žádný Herní Ban nebo VAC Ban = Na účtu na kterém momentálně hraji nemám žádný VAC/Herní Ban


Vzor:
  • Jméno = Patrik
  • SteamID = STEAM_0:1:624331185
  • Věk = 16
  • Napiš nám tvoje zkušenosti s adminováním = Žádné nemám.
  • Proč by si chtěl být Podporou CS:GO ? = 1. Práva  2. Chtěl bych pomoct hráčům kteří se prvně připojí a neví jak to mají hrát aby nedávali zbytečně freekilly.
#2
⠀K E N D R A Y S⠀
 
 
╱╲
 
Aktivita
Chování
 Znalost pravidel
Pokud něco neví tak se ujistí u adminů
 
Poměrně nový hráč, na serveru začal aktivně hrát před méně jak měsícem 
 
╲╱
 
 
 —⠀ S O U H R N⠀
 
 
╱╲
 
Kendrays je schopný adminovat. Logické myšlení na to má, pravidla celkově umí, a jediná věc která mu párkrát nebyla jasná jsou nepsané pravidla, takže si myslím, že by mohl dostat šanci dostat se na pohovor a stát se podporou popř. adminem.
 
╲╱
Si vis pacem, para bellum.
#3
Ahoj Ahoj kendrays
                                      
 
                                                                                                      Klady

                                                                                                    +Aktivita
                                                                                                    +Znalost pravidiel
                                                                                                    + Vie vyriesit určite situacie
                                                                                                    + Vždy ked niečo nevie tak sa opyta Admina alebo skusejsieho hrača
                  
                                                                                                     Zápory
            
                                                                                                    Zapory pri hračovi nemam skoro vobec žiadne jediny zapor ktory má tak je že občas si neni isty pri nejakych pravidlach ale + je to že ked nevie tak sa opyta Admina alebo skusenejsieho hrača



                                                                                                        Záver


      No rovno to zhrniem takže kendrays vie pravidla na tolko dobre že má na podporu ja osobne by som ho rad videl na pohovore.


                                     
#4
Nemáš nastavené steamid64
Cokoliv co si potřeboval a zapomněl si nebylo důležité a nebo to bylo smrtelně důležité a zase si něco posr*l. - Kubad 2019
#5
Nemám mu co vytknout mám stejný názor jako kolegové a nemám mu co vytknout.
Rád bych ho viděl na pohovoru. Uwu
#6
Musím jedině souhlasit s Mateskem. Nemám co dále vytknout a vše je již popsané u vyšších vyjádření k žádosti.
Rád tě uvidím na pohovoru.

-PRINCEZNICKY- Opicka
#7
Takže zaprvé velká omluva za celý A-team, že odpověď je takhle pozdě, ale byl si o tom informován.
 
Tak můžeme jít na to na cos dlouho čekal Big Grin
 
Kendrays
 
Znám tě ještě z Hexcomu kde si byl docela velký uličník a otrava... ale to jsem byl i já když jsem začínal.
Bohužel mi nejede moc csgo, ale dema zvládám a musím říct, že si se dosti zlepšil.
 
+- psát nemusím opakoval bych se po Rebornovi, teda až na tu aktivitu, protože tě znám déle.
 
Tímhle vším tě teda zvu na pohovor, který bys měl mít 3.10 což je neděle. čas se dohodne ale měl by být nějak k večeru 17:00+
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže)  Metalový Bůh