Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - Žádost o práva


RampagerŽádost o práva
#1
Podmínky:
  • Věk 15+:                                                                   Je mi 17 let

  • Mít kvalitní mikrofón:                                                Mám hyperx takže pohodička

  • Samostatně řešit problémy ale nechat si i poradit:  Jistě

  • Trochu tvého času:                                                   Samozřejmě

  • Mít nastavené SteamID64 v profilu:                         Splněno

  • Být na našem discordu (https://discord.kubad.eu/): Jsem na dc

  • Nemít žádný Herní Ban nebo VAC Ban:                  Ne
Vzor:
  1. Jméno: Rampager 

  2. SteamID: STEAM_0:0:196169716

  3. Věk: 17 

  4. Napiš nám tvoje zkušenosti s adminováním: Nemám žádné zkušenosti s adminováním

  5. Proč by si chtěl být admin?: Myslím si, že se vyznám jak v pravidlech tak i dokážu si udělat pořádek a hraji poměrně často na JB např: Pokud mám čas tak chodím na JB pravidelně skoro každý den 
#2
Zdravím Rampagere

Klady:
+ Znalost pravidel
+ Aktivita za CT-T
+ Aktivita
+ Dobrá komunikace s hráči a přátelské chování

Zápory:
- Žádné

Závěr:
Rozhodně bych ti dala šanci účastnit se pohovoru. Myslím si že to v sobě máš a adminování by ti šlo.
#3
 —⠀R A M P A G E R⠀—
  
 
╱╲
      
 Znalost pravidel
 Velká aktivita > Často u CT
 Chování > Nedělá mu problém pomoct hráčům ohledně pravidel
 
- Někdy zmatkoval v situacích, ve kterých je zapotřebí se zapřemýšlet nad nepsanými pravidly, ale za to převážně může špatné vysvětlení pravidel bývalým adminem, takže to do záporů nedám. -
 
╲╱
 
 
⠀ S O U H R N
 

╱╲
 
Rampager je aktivní, často simonuje a pravidla zná na 200%. Je to ideální člen do a-teamu.
 
╲╱
Si vis pacem, para bellum.
#4
Ahoj Rampe  Heart                                                                                                                           čabajko :*

Klady:
+ dlhoročný hráč
+ aktivita
+ hranie za CT aj za T
+ znalosť pravidiel

Zápory:
žiadne

Záver:
Rampíku - si dlhoročný hráč, ktorý má super aktivitu a znalosť pravidiel a tak ťa rád uvítam na pohovore  Heart
Si slabý, snaž sa viac !
#5
Zdravíčko Rampager

Vzhľadom na to, že máš nejaké povinnosti a nemôžeš chodiť na server tak som nemal tú možnosť zistiť o tebe niečo aj napriek tomu, že sa poznáme dlho.

Záver:
Rozhodnutie nechám na ostatných adminoch.
SKAP FEŤÁK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Heart LostmanTV Heart
#6
Pane Rampager
 
╱╲
 
Známe se dlouho.
Hraní zvládáš velice dobře a pravidla myslím, že určitě taky.
Budu sám velice rád kdybych vás měl jako kolegu v A-teamu.
 
╲╱
 
ijat k pohovoru
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže)  Metalový Bůh