Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - Selaviho žádost o Admina


SelaviSelaviho žádost o Admina
#1
Podmínky:
  • Věk 15+ - Splňuji 

  • Mít kvalitní mikrofón - Splňuji

  • Samostatně řešit problémy ale nechat si i poradit - Splňuji

  • Trochu tvého času - Splňuji

  • Mít nastavené SteamID64 v profilu - Splňuji

  • Být na našem discordu (https://discord.kubad.eu/) - Splňuji

  • Nemít žádný Herní Ban nebo VAC Ban - 1 Ban ochrany VAC - udělen před 1,5 rokem.
 
Vzor:
  • Jméno - Dominik Šikral
     
  • SteamID - STEAM_0:1:551309737
     
  • Věk - 16 - 19.4.2004
     
  • Napiš nám tvoje zkušenosti s adminováním - Moje předešlé zkušenosti se vrací do roku 2015-2017, kdy jsem býval Admin na všeljakých CS 1.6 Jailbreak serverech, kde jsem zamezoval různým lidem co neuměli pravidla, nebo prostě jenom trolili. Od roku 2018-2019 jsem byl adminem na 1 CS:GO serveru který se jmenoval Phoenix Jailbreak. Převelice mě to tam bavilo a bylo to tam podobné jako na Kubadovi, pouze tam neměli vyspělé scripty jako má Kubad. Takže bych řekl že nějakou zkušenost s adminováním mám. Teď už jen zbývá si mě prozkoušet Big Grin.
      
  • Proč by si chtěl být admin ? - Zdravím, mé jméno je Selavi a hlásím se na pozici Admina z důvodu, protože si myslím že jsem na serveru převelice aktivní, rozumím si a kamarádím se s velkou většinou A-Teamu, Znám se s komunitou, Jsem OG Hráč, Mám porozumění k pravidlům a hráčům a celkově mám rád Kubad komunitu. Taky chci samožřejmně, asi jako všichni zamezit hráčům kteří kazí herní zážitek ostatním a být celkově větší pomocník komunity.
The real OG is here Blush - Selavi since. Q3 2019
#2
Ahoj Selavi

Klady:
+ Aktivita
+ Hraní za CT-T

Zápory:
- Neznalost pravidel (+nedávný CT ban)
- Přesto že jsem slyšela, že jsi na serveru dříve hrál, pro mě jsi naprosto nový hráč a znám tě pouze krátkou dobu
- Nespravedlivý a někdy urážející přístup k hráčům
- Často nevhodné chování

Závěr:
I přes tvou aktivitu si nemyslím, že máš dobré předpoklady na administrování dokud nevyplníš své mezery v pravidlech. 
Pohovor by byl za mě pouze ztráta času.
#3
Zdravíčko Selavi

Takže pustíme sa hneď k veci....

Klady:
-aktivita
-hranie jak za CT tak za T
-pravdepodobne skúsenosti ( podľa prihlášky

Zápory:
-pravidlá ( pozná tak na 65% )  nevieš ich využívať v praxi aj napriek tomu, že si ich pamätáš
-nerozhodný
-nesplňuješ jednu z podmienok

Záver:
Selavi, Selavi, Selavi... vzhľadom na to, že nesplňuješ jednu z podmienok by som ti mal napísať NIE kedže vieme, poniektorý ako to dopadlo s jedným adminom v minulosti... Lenže s poľutovaním ti musím zdeliť, že ťa rád uvítam u pohovoru.
SKAP FEŤÁK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Heart LostmanTV Heart
#4
Takže milý Selavi  Cool

Klady:
+ aktivita
+ hranie za CT aj za T

Zápory:
- na serveri hraješ niečo okolo 2 týždňov, v podstate si úplne nový hráč
- diery v pravidlách

Záver:
Selavi, svojím spôsobom si celkom nový hráč a zrejme nikto nechce aby sa opakoval scenár z minulosti, no aj napriek tomu by som ti dal možnosť skúsiť zúčastniť sa pohovoru.
Si slabý, snaž sa viac !
#5
 —⠀S E L A V I⠀—

 
 
╱╲
  
 Aktivita
  
Někdy až moc arogantní chování 
Větší mezery v pravidlech 
Jak psal Lostman, pravidla neumí používat v praxi. I když ví že má pravdu, tak argumentovat např. o FK nebude, ale raději dá hráči VD 
 
╲╱
 
 
⠀ S O U H R N
 
  
╱╲
 
Selavi se snaží, ale mezery v pravidlech má a někdy je jeho chování taková pěkná třešnička na dortu. Nevím jestli by byl Selavi v tomto stavu dobrý admin, když beru v potaz že by měl na práci pravidla vysvětlovat, popř. poukazovat na chyby ostatních. Osobně bych chvilku na žádost na admina počkal.
 
╲╱
Si vis pacem, para bellum.
#6
Pane Selavi
  
╱╲
  
Jsem velice na váškách.
CT hraješ, příkazy bych řekl, že zvládáš.
Párkrát jsem tě viděl váhat a nechat se několikrát splést.
Sice máš nějaký zkušenosti, ale nejsem si jistý jak bys dokázal rozhodovat jako admin.
U A-teamu to máš 50/50, ale myslím, že pohovor můžeme zkusit a pak rozhodnout.
O pohovoru budeš informován na Discordu.
 
╲╱
 
ijat na pohovor.
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže)  Metalový Bůh  
#7
Pohovor se nepodařil, zkoušku na admina můžeš znovu dát minimálně po 3 měsících, pokud bude nábor otevřen.
Zamítnuto
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže)  Metalový Bůh