Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím
KBD Fórum - stiažnost na adminku nicol


neviem123stiažnost na adminku nicol
#1
  • Nick Nezbedníka Nicol

  • Steamid Nezbedníka aktualne nemám leavla to 

  • Důvod išiel som ku ct . no nemal som mik tak som len pomáhal počas HVD bola adminka hladaná a bola červená. tak som ju našiel a zabil a hned rozprávala že to bol FK. no ja som si stál za svojim že FK to nebol tak som išiel ku T a adminka mi dala ban na 4h takže aj týmto žiadam o unban

  • Důkaz/Přibližný čas kdy byl na serveru a nejlépe mapu = demo ak sa uploadne tak dodám  mapa: jb_spy_vs_spy_beta7 čas: 17:20+-

  • žiadam o potrestanie tejto adminky sama nevie pravidla a neche mi dať IG  Angry Angry
#2
Zdravím,

úplně jednoduše 1. máš vac ban 2. žádný odkaz na demo nic. 3. už jen podle toho co píšeš je mi jasné ,že si nečetl pravidla. (Během HVD si nebyl ve zbrojice + neměl si Mikrofón). Dám ti chvilku aby si k tomu něco nepsal ale podle mě to nemá smysl.
Cokoliv co si potřeboval a zapomněl si nebylo důležité a nebo to bylo smrtelně důležité a zase si něco posr*l. - Kubad 2019
#3
1. problem? 2. ako vidím demo si videl čo tu popisuješ. 3. ano mik som nemal a HVD už nebolo a simon dal príkaz no admika ho neplnila. čiže podla m,na 4h ban bol unáhlený

+ SID: STEAM_1:1:463318320
#4
Čauko,
všichni vidíme, že neznáš pravidla už jen podle toho co jsi tu napsal.
K CT mohou jít pouze hráči s funkčním mikrofonem a jsou povinni brát simona, nic z toho jsi ty nesplňoval.
Už jen díky tomuto mám právo a také jsem ti dala CT ban. Je na mně, jaký čas uznám za vhodné.
Mohla bych také zmínit zneužívání calladminu.
Myslím si, že ani nemá cenu řešit FK, protože nebyl důvodem tvého banu.
CT ban byl oprávněný a proto nevidím důvod dávat ti unban.
#5
(01.02.2021, 18:19 )Nicol64 Napsal(a): Čauko,
všichni vidíme, že neznáš pravidla už jen podle toho co jsi tu napsal.
K CT mohou jít pouze hráči s funkčním mikrofonem a jsou povinni brát simona, nic z toho jsi ty nesplňoval.
Už jen díky tomuto mám právo a také jsem ti dala CT ban. Je na mně, jaký čas uznám za vhodné.
Mohla bych také zmínit zneužívání calladminu.
Myslím si, že ani nemá cenu řešit FK, protože nebyl důvodem tvého banu.
CT ban byl oprávněný a proto nevidím důvod dávat ti unban.
viem ich lepšie než ty tak pššššš. **** JE ŽIVOT
#6
Kouknu na demo.
Ale z toho co jsi psal jak říká Nicol a má pravdu tak si k CT neměl vůbec chodit, i kdybys chtěl jen Simonovi pomáhat.

Ale za to si Ban nedostal takže se rád kouknu na demo co si poslal aspoň mám něco na práci ?
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže)  Metalový Bůh  
#7
Takže mám pár věcí.

1. Neměl si mik a nebral simona.
2. CT tam bylo dost a hráčů co má mik a můžou brát simona ještě víc.
3. FK to byl, ale ne tvojí vinou.

Kill z tvého pohledu byl naprosto v pořádku, viděl si REBELA a zabil ho v pohodě, ALE náš obviněný se stal REBELEM z jiného důvodu, který měl oznámit hráč Rampager, který se k Nicol nebezpečně přiblížil a jelikož nebyli zákazy, tak Nicol mohla boxovat.
Tím se stala rebelem a hráč Rampager bylo vidět, že věděl o svojí chybě, ale bohužel to nikomu neoznámil.

Přesto ban ti zůstává z důvodu jak už víš, že si tam neměl co dělat v CT teamu.
A za druhý z důvodu že máš špatně  stížnost a hlavně nemáš tu svůj NICK.

Tohle je vše přeju krásný den.
  • Když CT nemůže, módem si (pomůže)  Metalový Bůh