Fórum Kubad.eu
Sup na Hrad !!! - Verze k tisku

+- Fórum Kubad.eu (https://forum.kubad.eu)
+-- Fórum: CS:GO - Gaming (https://forum.kubad.eu/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Fórum: Návrhy (https://forum.kubad.eu/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Téma: Sup na Hrad !!! (/showthread.php?tid=89)Sup na Hrad !!! - Ferstlik - 15.05.2020

Ačkoliv se portálu celkem daří, vždy je možnost posouvat se ještě dál. Základem herního portálu je jeho komunita a na ni bychom se právě teď měli zaměřit.
Proto já mistr 5head přicházím s tímto návrhem, který by mohl portál katapultovat na vrchol.

Vidím neskutečný potenciál v hráči na serveru známém pod přezdívkou Sup. Tento hráč má neskutečný potenciál a hromadu věcí co serveru nabídnout obzvláště s přicházející MC sekcí.
Navrhuji tímto znovuotevření jeho žádosti na post administrátora a velice doporučuji ze Supa udělat hlavního administrátora MC sekce. Podle mě se jedná očividné plýtvání potenciálem nechat tohoto hráče obyčejným hráčem nebo snad pouze builderem na MC serveru.

V případě tohoto hráče nastává problém, že ještě nedovršil patnácti let. Navrhuji tedy nad tímto faktem přizavřít oči vzhledem k jeho psychické vyspělosti. Klidně si hráče v případě přijetí vezmu pod svá křídla s pomocí Aesiho a do všeho ho zaučíme.


RE: Sup na Hrad !!! - Martin - 15.05.2020

Děkuji za podporu hatsuki ale podle mně stejně marníš časem stejně adminem nebudu protože mně stejně na kubad.eu polovina komunity nenávidí


RE: Sup na Hrad !!! - Ferstlik - 15.05.2020

Takže Supe.... vzdávat se snů jen kvůli lidem, co ti házej klacky pod nohy, je naprostá blbost. Zasloužil bys za to facana. Takhle se teď ani později v životě nikam nedostaneš. Na takový naprosto ignoruj. Mimo to se i Nori stal administrátorem, takže podle mě stále máš dost reálnou šanci.


RE: Sup na Hrad !!! - Aesi533 - 16.05.2020

Pane bože, Lepší návrh jsem ještě v životě neviděl a samozřejmě souhlasím tady s Hatsukim.
S přáním hezkého dne Aesi


RE: Sup na Hrad !!! - Kubad - 22.05.2020

Zdravím,

dostal jsem úplně Top nápad pokud Supp dostane ban nebo nějaký jiný trest tak ho dostanete taky Smile vy vtipálci JoyEmoji