KBD Fórum
DUNN BITCHES - Verze k tisku

+- KBD Fórum (https://forum.kubad.eu)
+-- Fórum: CS:GO - Gaming (https://forum.kubad.eu/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Fórum: Nahlášení Hráčů/Adminů (https://forum.kubad.eu/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Téma: DUNN BITCHES (/showthread.php?tid=54)



DUNN BITCHES - qubqo. - 09.02.2020

Hneď keď som sa pripojil mi povedal že som čurak ... pritom som sa pripojil prvy krat a este som predtym s nim neheral ...
Potom hrač nevedel dokončiť atrakciu tak po nom hresil ...
A čo tie 2 fk ... ked som bol jednotlivec a potom ked som mal vd ? k tomu sa nevyjadríš ?
Ten mute som neviem zaco dostal kedze som nic nespamoval ... a co ten ban po mute ?
A jak ma hač vediet na ktorej mape moze brať zbran a na ktorej nie ? kde to je napisane ? jak ma hrac vediet na ktorej mape je vela a na ktorej malo zbrani ... A jak moze dat ban za to ked este sami to nemate vyriešene ... a jak myslis vela zbrane ? ten deagle a mac10 ? to aj na duste je viac zbrani ...

Prosim o vyjadrenie Smile


RE: DUNN BITCHES - Kubad - 09.02.2020

Jestli chceš vyjádřím se ti ke všemu protože ty si ten poslední co by měl ukazovat na někoho kdo nadává protože minimálně včera/dneska ráno si mohl dostat min. 5 krát ban a to demo jsem viděl kde to říká a zase překrucuješ pravdu + jsem se sním o tom bavil

O tom VD si neopustil areál Cel co chceš dál.

O té skupince u toho jsem byl a byla chyba v komunikaci a ještě bude lhát o tom spamu přesně jsem to viděl mik mik asi tisíc krát. takže laskavě nelži

A co to meleš nikde to není povolené.

Jestli tu nechceš hrát tak tu nehraj protože akorát adminy tu provokuješ jinde už by se s tebou nebavili.

A jestli se chceš bavit o banech tak ti můžu dát bany za x jiných věcí jestli chceš


RE: DUNN BITCHES - qubqo. - 09.02.2020

Nepiš jak primitiv myslis ze ma za potrebu klamať keď viem že mas demo z každej mapy ? you okay ?
O tom Vd opustil som areal cel co chces dal ? pozri si to opustil som ho hned na zaciatku a tak som stal mimo arealu cel ... za tou miestnoustou ... takze nekecaj

jaka chyba v komunkiaci ? Pretoze jedina co bola chyba tak je nove pravidlo a to ze existuje jednotlivecka skupina ...

Nikoho neprovokujem riesim normalne veci ...to čo sa mi zda nefer tak s tym sa stažujem ved predsa na to to je ?

Keby som sa chel bavit o banoch tak ten ban čo som dostal na 4 tyzdne ... nebol fer .. pretoze ja som menil ucet hned druhy den a az po tyzdni si to zitil ked mi skoncil a az tak si mi dal na dalsie 4wk .. a mal som mat len 4wk a 1 den cca ...


RE: DUNN BITCHES - Kubad - 09.02.2020

Nebyl fér zkoušel si obcházet ban a ty mi tu budeš tvrdit ,že je něco nefér co to meleš


RE: DUNN BITCHES - qubqo. - 09.02.2020

A co to vd ? Ale obchadzal som ho hned den po tom tak som mal dostat ten ban v tedy a ne o tyzden neskor ...


RE: DUNN BITCHES - Kubad - 09.02.2020

Co to VD teď na to koukám a udělal bych to stejně. + X jiných adminů by ti dalo kill stejně co chceš vědět dál.


RE: DUNN BITCHES - qubqo. - 09.02.2020

Takze cela mapa je areal simona ?

jednotlivec je jednotivecka skupina

To je krasa Smile radsť hrať


RE: DUNN BITCHES - Kubad - 09.02.2020

není ale naschvál si tam lezl a koukal si tam na ně kdyby si je tam nepozoroval tak by to byl FK prostě si byl u areálu cel. + akorát hledáš díry v pravidlech aby si se zbavil banu.


RE: DUNN BITCHES - qubqo. - 09.02.2020

A čo ta jednotlivecka skupina ? nepotrebujem sa zbavovat bano ... Big Grin ved som mal na mesiac a nic myslis ze ma sere ban ? sere ma vaš pristup a vaše trapne argumenty ... Jeden admin povie ze mu to povedal ten admin ten povie ze ten a posledny napise ked mas problem napis to na forkum ...

a nevravel areal cel ale areal simona ... pekne a pozorne si si tie dema pozrel Smile tlieskam, areal simona je kde ? proste som sa tam postavil mimo areal cel aj simona a odpisval ...


RE: DUNN BITCHES - Kubad - 09.02.2020

Jak už jsem ti psal 2x tak to napíšu po 3x Jednalo se o chybu v komunikaci jestli chceš dostaneš to VD jednalo o přehmat který mu byl špatně vysvětlen vyšším adminem.