Fórum Kubad.eu

Úplná verze: Sup na Hrad !!!
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Ačkoliv se portálu celkem daří, vždy je možnost posouvat se ještě dál. Základem herního portálu je jeho komunita a na ni bychom se právě teď měli zaměřit.
Proto já mistr 5head přicházím s tímto návrhem, který by mohl portál katapultovat na vrchol.

Vidím neskutečný potenciál v hráči na serveru známém pod přezdívkou Sup. Tento hráč má neskutečný potenciál a hromadu věcí co serveru nabídnout obzvláště s přicházející MC sekcí.
Navrhuji tímto znovuotevření jeho žádosti na post administrátora a velice doporučuji ze Supa udělat hlavního administrátora MC sekce. Podle mě se jedná očividné plýtvání potenciálem nechat tohoto hráče obyčejným hráčem nebo snad pouze builderem na MC serveru.

V případě tohoto hráče nastává problém, že ještě nedovršil patnácti let. Navrhuji tedy nad tímto faktem přizavřít oči vzhledem k jeho psychické vyspělosti. Klidně si hráče v případě přijetí vezmu pod svá křídla s pomocí Aesiho a do všeho ho zaučíme.
Děkuji za podporu hatsuki ale podle mně stejně marníš časem stejně adminem nebudu protože mně stejně na kubad.eu polovina komunity nenávidí
Takže Supe.... vzdávat se snů jen kvůli lidem, co ti házej klacky pod nohy, je naprostá blbost. Zasloužil bys za to facana. Takhle se teď ani později v životě nikam nedostaneš. Na takový naprosto ignoruj. Mimo to se i Nori stal administrátorem, takže podle mě stále máš dost reálnou šanci.
Pane bože, Lepší návrh jsem ještě v životě neviděl a samozřejmě souhlasím tady s Hatsukim.
S přáním hezkého dne Aesi
Zdravím,

dostal jsem úplně Top nápad pokud Supp dostane ban nebo nějaký jiný trest tak ho dostanete taky Smile vy vtipálci JoyEmoji