KBD Fórum

Úplná verze: Dunn Bitches
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Dobrý den,
rád bych podal stížnost na admina Dunn Bitches.. Moje stížnost spočívá v problematice nepřiměřeného banu a absolutní ignorace mých názorů, také si myslím že tento člen AT neplní funkce admina tak jak by měl. Jedná se o incident na mapě jb_mountaincraft v čase cca. 20:00. Hrál jsem za CT a bavil jsem se s kamarádama na teamspeaku. Hraji na tomhle serveru velmi krátce ale JB hraji něco přes 3 roky a tudíž mapu důvěrně znám a vím že v první spodní cele je zbraň. Proto jsem si po pár příkazech předvolal hráče LostmanCZ aby jsem vyzkoušel zda má zbraň. Kolo skončilo a v tom následujícím mne začal již zmíněný admin obviňovat že mám WH. Nechápal jsem, ale bylo mi vysvětleno že komunikace na teamspeaku s kamaradem ktery je terrorista se dá považovat za WH. Odvětil jsem že toto pravidlo se mi zdá absolutně nesmyslné a že se rozhodně se svými kamarády nebavím o věcech jako kdo má zbraň a kde kdo je. Následně jsem dostal ban za Ignorování admina, Komunikace s hráčem v opačném týmu na Teamspeaku. Admina jsem neignoroval po té co jsem mu vysvětlil že WH nemám a normálně jsem pokračoval v kole (bohužel ne na dlouho  Smile ). Žádné podklady k tomu že mám WH ani nebyly nechapu proč jsem tedy ban dostal. Po obdržení banu jsem požádal aby se admin dostavil na discord kde ignoroval vse co jsem řekl a vyhrožoval mi permabanem. Nemyslím si že admin je od toho aby rozdával permabany za každy nesmysl a už vubec ne za to že nekdo mluví v pozadí mého mikrofonu. Také si dovolím říci že se tento admin (aspoň v mé přitomnosti) vždycky snažil nějak obejít mé příkazy což dle mého názoru není úkolem admina. Rád bych aby jste zvážili kvalifikovanost tohoto Admina a aby jste todle brali zaroveň i jako žádost o unaban (nebudu psát to samé 2x).

Díky,
Krkovička

Můj Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199020997003/
Mé ID: STEAM_0:1:530365637
Steam admina: https://steamcommunity.com/id/dunnmajor
Hezký večer, Krkovičko

Díky za podání stížnosti. Původní ban jsi dostal na týden za ignorování admina. Doteď s tebou žádné potíže na serveru nebyly. Proto jsem se rozhodl tento ban prodiskutovat se zbytkem týmu a eventuálně ban zkrátit (Penalizace za ignorování admina stále zůstane). A to samozřejmě vynechám tvoje krásné rozloučení na discordu.

S pozdravem a přáním krásného zbytku večera,

Dunn bitches
Zdravím Krkovičko.
Po shlédnutí dema ze serveru a z discordu bude rozhodnutí vypadat takhle:
Porušené pravidla:
Komunikace přes jakýkoliv program s ostatními hráči (Kažení hry ostatním, podvádění)
Neustálé útoky na administrátora Dunna
Ignorování administrátorů

Vzhledem k těmto závažným porušením pravidel a kodexu cti se rozhodl celý Admin Team:
Dne 27.01.2020
Udělit hráči Řezník Krkovička permanentní ban na Komunitní Barbarskou Džungli a téže na discord Komunitní Barbarskou Džungli.
Tento rozsudek nabil dnešním dnem plnou moc a není proti němu odvolání !


S pozdravem 

-PRINCEZNICKY- Opicka
Tato Stránka využívá Cookies. Pokud nesouhlasíte s tím ,že budou použita odejdete z této stránky. Souhlasím